2737
2734

میره لباساشو عین من میخره 

من رفتم ژل لب زدم رفت سریع ژل زد

حتی استوریاشو کپی من میذاره 

رنگ ناخناشو عین من میزنه

نمیدونم دیگه چیکارش کنم یعنی با خودش نمیگه ی موقع من خوشم نمیاد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدم خیلی بدون عزت یا همون اعتماد به نفسیه

روابط اجتماعیش چطوره؟ 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2742
2740

منم تجربش دارم از حسودیشع چند روزیه دارم فکر میکنم چجور باهاش بهم بزنم 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
من تجربشو داشتم. از حسودیش میترکه. هر چقدر زودتر ازش جدا بشی بردی

تازه قبلش میاد میگه مثلا عه چه رنگ ناخنات قشنگه منم سری بعد میرم همین رنگی میکنم

یا قبل از اینکه ژل لب بزنه گفت بابام راضی نمیشد بالاخره راضیش کردم😐😐😐😂

تازه قبلش میاد میگه مثلا عه چه رنگ ناخنات قشنگه منم سری بعد میرم همین رنگی میکنم یا قبل از اینکه ژل ...

آره میخواد بگه خودم قبل تو، تو همین فکر بودم. حالا دوست من پررو پررو میگفت من خیلی از تو سر ترم موقعیتش برام فراهم نبوده

من خودم عمرا همچین کارایی بکنم اینا چجوری غرورشون میذاره اخه

منم دقیقا، گلم ربطی به غرور نداره حسادته ،اونم حسادت بیش از حد ک خیلی آدمای سمی هسن

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2706