2752
2734

میره لباساشو عین من میخره 

من رفتم ژل لب زدم رفت سریع ژل زد

حتی استوریاشو کپی من میذاره 

رنگ ناخناشو عین من میزنه

نمیدونم دیگه چیکارش کنم یعنی با خودش نمیگه ی موقع من خوشم نمیاد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم خیلی بدون عزت یا همون اعتماد به نفسیه

روابط اجتماعیش چطوره؟ 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731

منم تجربش دارم از حسودیشع چند روزیه دارم فکر میکنم چجور باهاش بهم بزنم 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
من تجربشو داشتم. از حسودیش میترکه. هر چقدر زودتر ازش جدا بشی بردی

تازه قبلش میاد میگه مثلا عه چه رنگ ناخنات قشنگه منم سری بعد میرم همین رنگی میکنم

یا قبل از اینکه ژل لب بزنه گفت بابام راضی نمیشد بالاخره راضیش کردم😐😐😐😂

تازه قبلش میاد میگه مثلا عه چه رنگ ناخنات قشنگه منم سری بعد میرم همین رنگی میکنم یا قبل از اینکه ژل ...

آره میخواد بگه خودم قبل تو، تو همین فکر بودم. حالا دوست من پررو پررو میگفت من خیلی از تو سر ترم موقعیتش برام فراهم نبوده

من خودم عمرا همچین کارایی بکنم اینا چجوری غرورشون میذاره اخه

منم دقیقا، گلم ربطی به غرور نداره حسادته ،اونم حسادت بیش از حد ک خیلی آدمای سمی هسن

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣