2752
2734
عنوان

مگ تاپیک ترشح غیر مجازه ک ترکید😶👀

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 91 پست
دقیقا 😂😂 میگم من تقویتی میخورم .. ممکنه بخاطر اونا اینطوری شده باشم قرصایی ک میخورم

شاید بنظرم قرصا همشون شیمیاین چیزای طبیعی بخور برو عطاری یا میوه بخور واسه چی اینا رو میخوری 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مجردی؟اگه مجردی که هیچ اگه متاهلی ممکنه این ماه دوتا تخمک ازاد شده باشن و یکیش دیرتر باشه پس مراقب ب ...

هعیییییییییی خواهر 

۱۲ ساله بچه میخوام اسپرم نداره شوهرم

ماه دیگه میرم iui با اسپرم اهدایی...

خداکنه تخمکام فعال تر از همیشه باشن🥹🫀

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731
من نبودم چیشده 

تاپیک ترشح تخم مرغی زدم فرتی ترکید 😶🤣

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
شاید بنظرم قرصا همشون شیمیاین چیزای طبیعی بخور برو عطاری یا میوه بخور واسه چی اینا رو میخوری 

چون فرصتم کمه

مته دیگه iui دارم

😅اینجا اصلا نمیشه سوال پرسید

😂😂😂

مثلا اگ میگفتم خواهر شوهرم موهامو کشید تا ۵ روز ادامه داشت تاپیکم

فعالترن چون دارو هم میخوری مطمئن باش

ممنون قشنگم ♥️ 

تا من این انتقالو بدم میمیرم از استرس

ولی میدونی چی دلم میخواد

معجزه شه طبیعی باردار شم🥹

از محالاته👀

2706