2733
2734
عنوان

حس و حال لحظه جاری شدن عقد و بله گفتن😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 4380 بازدید | 88 پست

هنوز اون عروسی گوهم نمیخواستم بگیرم می گفتن پسر عموی پدر شوهرم که ۹۰ سالش بود مرده بدید مشهد واسه اون عروسی کلی دعوا داشتیم فیلمی بود اون عروسی کلات تو فیلم ناراحت نشستن دارم حرص میخوردم که چرا هیچ کی نمیرقصه فامیلامونم پچ پچ که حتما نمیخواستم یا شاید عروس حاملسحاملگی عارشون میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی خیلی قشنگ بود مخصوصا موقع عقد آریایی هم من هم همسرم اشک ریختم ولی خوب همسرم معلوم نشد چون رو به ...

وای من خیلی عقد اریایی دوست دارم... اصفهانم ...از کجا میتونم جایی پیدا کنم که عقد اریایی بخونن؟

وای من خیلی عقد اریایی دوست دارم... اصفهانم ...از کجا میتونم جایی پیدا کنم که عقد اریایی بخونن؟

نمیدونم گلم من تهران هستم ولی فکر کنم اگر هزینه اش رو بدید بیان تا اصفهان بخونن دیدم شهرای دیگه برن تو اینستا بزن wedding_by_nazanin

2740

8 سال پیش بود...16 سالم بود دلم نمیخاستش زوری بود..برگشتم خونه دیگه اخر شب شده بود رفتم سرگوشیم پیامای دوس پسرمو خوندم کلی گریه کردما خابیدم

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها 

من بغض داشتم

ن ک پشیمون باشم 

ولی اصلا دوست ندارم عکسا و فیلمای عقدمو نگا کنم .یا حتی ب اون روز فکر کنم. 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
8 سال پیش بود...16 سالم بود دلم نمیخاستش زوری بود..برگشتم خونه دیگه اخر شب شده بود رفتم سرگوشیم پیام ...

عزیزززززم 😟

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

زیاد حس جالبی نداشتم پشیمون بودم ولی عرضه نه گفتن نداشتم محضره هم خیلی بیخودی بود یه زیرزمینه کوچیک با یه سفره عقد فوق العاده زشت حاج آقایه بداخلاق درکل افتضاح بود 

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
2706