2733
2739

سلام خانومای گل...بیاید از حس و حالتون اون موقعی که میخواستید بله بگید و خطبه رو میخوندن بگید...استرس داشتید؟حس پشیمونی نداشتید؟همسرتون چطور؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه یکوچولو حس پشیمونی دارن

ولی من یکوچولو حس ناپشیمونی داشتم:/

چی گفم

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 

۵بار خوندن

به زور بله گفتم

اشکام همینجور میرییخت

بعد عقد و رفتن مهموناهم رفتم تو اتاق و ی هفته تو اتاق بودم

ولی الان خیلی راضیم

مرسی بابت تمام خوبیات اقاییم😍ی صلوات برای حاجتم
2740

استرس وخجالت میکشیدم جلو بابام،،،شوهرم اصلا خجالت نداشت برعکس من هی میگف حاج اقا زود باش بخون دیگه😂بجای بله گفت شک دارید بهم صددرصدبله همه بهش خندیدن😐،،،اونلحظه تکرارنشدنیه واقعا بهترین حس دنیاس،پشیمون نیستم ولی عادی میشه زندگی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706