2752
2734

اونایی که تا تورو میبینن شروع میکنن به ویژگی های بدتو گفتن

ببین دوست من

من آینه دارم تو خونه ام

هم میدونم مدل موم چطوریه هم میدونم هیکلم و قیافم چطوره

نظرت رو برای خودت نگه دار اوکی؟

چون آینه هست میتونم خودمو ببینم♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اگه نظرتو نخواسته بود اره

نه راستش 

پس دیگه این کارو نمیکنم 

من ایراد هیچ وقت نمیگم ولی گاهی میگم مثل فلان چیز بیشتر بهت میاد با پست شما فهمیدم همین کارو هم نباید بکنم ممنونم

خدایا شکرت
نه راستش  پس دیگه این کارو نمیکنم  من ایراد هیچ وقت نمیگم ولی گاهی میگم مثل فلان چیز بیش ...

اینک پیشنهاد بدی چیزی بدی نیس اما مخالفت کردن و ایراد گرفتن بده❤️

برای ازادی زندانیم دعاکنید هر وقت اسممو دیدین تو‌تاپیک ها فراموشم نکنید منم مث خواهرتون🥺 

برا من در مورد بچه داریم میگن مثلا همسایمون هر وقت میبینه میگه پوشکش پره ها چرا عوضش نکردی در حالی که شاید ۱ ساعتم نیست عوضش کردم بچم چون شیر خشکیه مقداردفعش زیاده خودم میدونم کی باید عوض کنم چرا باید تو نظر بدی 

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
دلم میخواد تا عمر دارم بری.نم ب همچین افرادی مگ من ایراد تورو گفتم؟😑

دقیقا

من خودم میدونم موهام کم پشت شده و داشتم دکتر میرفتم بد هی همسایه میدید موهات خیلی کم شده چن سال دیگه شبیه پیرزنا میشی برو دکتر🫥

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706