2733
2734
عنوان

بچه ها من با پدر شوهرم چه کنم؟

776 بازدید | 59 پست

ازمون پرسید اسم بچه چی میخواین بزارین مام گفتیم اراز .چنان رفتار بدی با ماکرد اخرم گفت شما بزارین ما یه چی دیگه صدا میکنیم. من حتی نتونستم یک کلام حرف بزنم.خیلی بهم ریختم تنم میلرزه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال استرس برات بده. یه چرندی گفته.

دلم مسخواد اشک بریزم .یه جوری رفتار میکنه انگار مارو خریده

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728
حالا چی میخاد صدا کنه؟😐

نمیدونم.من حتی نتونستم چیزی بگم.خیلی قشنگ داغون میکنه له میکنه ادمو رد میشه

2740

وا بچه شماست به اونا چه 

بزار هررفتاری میخواد کنه خودتو اصن ناراحت نکن 

تو بچه زاییدی اون اسم بزاره😐بگو خودش بزاد روش اسم بزاره والا

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
تا وقتی شناسنامه نگرفتید نباید می گفتید 

من هی به شوهرم گفتم .گفت نه بزار بگم گفتم باشه.بعد برگشته میگه میخوای بری خونه مادرت بعد زایمان اونجا میتونین اذان بگین تو گوشش انگار مثلا ما کافریم کسی نیست اذن بگه

من نتونستم اسم بچتونو تلفظ کنم. اِراز یا اَراز . به نظرم یه اسمی رو بچه بزارین که بشه صداش زد.

آراز ,ی اسم ترکی خیلی شیکه 

لطفا ی ,,,صلوات ,,,مهمونم کنید ,,,, اللهم صل علی محمد وال محمد