2737
2734
عنوان

بچه ها من با پدر شوهرم چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 59 پست
بگو نه رسم داریم اهنگ های جنیفرو تو گوش بچه میخونیم    وای مادرشوهر منم همین شکلیه اسم خود ...

😂😂😂😂😂

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
مرسی عزیزم.چرا راضی به این اسم نیستن شاید معنی رو نمیدونن یا تا حالا نشنیدن و براشون عجیبه.مگه خودتو ...

من هستم شوهرم نیست.بخدا بخاطر ترکی بودنش انتخاب نکردیم هر دومون شنیدیم پسندیدیم.اینا فکر میکنن من چون ترکم میخوام این اسمو بزارم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم با پدر شوهرت موافقم 😉😉😉😉

شاید دوست نداشته باشه من نمیگم چرا دوست نداره.ولی حق انتخاب اسم با پدر مادره .هرکی یه سلیقه ای داره باید بهم احترام بزاریم نه اینگه مارو بکوبه

من هی به شوهرم گفتم .گفت نه بزار بگم گفتم باشه.بعد برگشته میگه میخوای بری خونه مادرت بعد زایمان اونج ...

😁😁😁 

عیب نداره ، سنی ازش گذشته نتونسته منظورشو برسونه  ، یه چی گفته 

ناراحت نشو 

من بودم میگفتم یه بار ما اذان میگیم ، یه بار شما بگین

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2738

بیخیال بابا کار خودتو بکن محلشونم نده...منم مادرشوهرم تا فهمید بچم دختره گفت اسمشو چی میذارید ماهم با اینکه انتخاب کرده بودیم گفتیم هنو معلوم نیس بعد گفت خب حالا ک اسمی انتخاب نکردید بذارید مریم  اسم خودشو گفت من هیچی نگفتم ولی شوهرم گفت تو خودت هستی براچی اسمتو بذاریم رو بچه...خلاصه هنوز ک هنوزه میگه من گفتم مریم زنش گفت ن با اینکه من ی کلامم حرف نزدما...منم فقط میخندم بهش...بیخیال باش

وای اسی جونم دفعه بعد باردار شدی دخترم بود اسمشو بزار ارازش😍😍😍😍 چقد میان بهش تو اسکرین ک برات فرستادم هس

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
وای اسی جونم دفعه بعد باردار شدی دخترم بود اسمشو بزار ارازش😍😍😍😍 چقد میان بهش تو اسکرین ک برات فر ...

ممنونم عزیزم😘

بیخیال بابا کار خودتو بکن محلشونم نده...منم مادرشوهرم تا فهمید بچم دختره گفت اسمشو چی میذارید ماهم ب ...

من بخاطر همین مسایل هرکی ازم میپرسه میگم فعلا نمیدونیم چی میخوایم بزاریم.ولی شوهرم دیگه گفت اونم این برخوردو کرد

من بخاطر همین مسایل هرکی ازم میپرسه میگم فعلا نمیدونیم چی میخوایم بزاریم.ولی شوهرم دیگه گفت اونم این ...

بیخیال بابا هر کس گف بگید فعلا قطعی نشده وقتی ک بع دنیا اومد خواستین اسم بزارین اومدن شام دادین یا جشن گرفتین هیچی نگید همین ک خواستن بزارن بگید تو گوشش بخونن ارازوالا به کسی چه ینی حق انتخاب اسم بچتونم ندارید

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
من بخاطر همین مسایل هرکی ازم میپرسه میگم فعلا نمیدونیم چی میخوایم بزاریم.ولی شوهرم دیگه گفت اونم این ...

اگه نمیگفت مثه من میشد دیگه...پدرشوهرت اسمی ک خودش میخواستو میگفت بذارید...بیخیال بخوان حرف بزنن میزنن تو کار خودتو بکن

من مادرشوهرم ۶ تا بچه داره یکیم مرده یعنی ۷ تا بعد با برا من با حسرت تعریف میکرد ک شوهرش میرفته اسم میذاشته بدون اینکه بهش بگه اینم قبول میکرده مثلا میخواست من بگم اشکال نداره بچه منو تو بذار منم ‌ب رو خودم نیوردم. والا ب من چ میخواست زبون بریزه خودش بذاره اسمشونو. من بدبخت ۹ ماه خودمو بکشم دنیا بیاد دوسال شیر بدم ی عمرم خون دل بخورم بعد اون اسم خودشو بذاره رو بچه من