2737
2734
عنوان

بچه ها من با پدر شوهرم چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 59 پست
وا بچه شماست به اونا چه  بزار هررفتاری میخواد کنه خودتو اصن ناراحت نکن  تو بچه زاییدی او ...

بخدا نمیدونم چی بگم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هی به شوهرم گفتم .گفت نه بزار بگم گفتم باشه.بعد برگشته میگه میخوای بری خونه مادرت بعد زایمان اونج ...

میگفتی ن پس ما دِکلَمه میگیم😒

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
بخدا نمیدونم چی بگم

هیچییی اصن رو خودت نزار اسم بچتم خودت بزار به کسی هم مربوط نی افین

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2728
من نتونستم اسم بچتونو تلفظ کنم. اِراز یا اَراز . به نظرم یه اسمی رو بچه بزارین که بشه صداش زد.

آراز عزیزم.اسم ترکی هست

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
بگو شما اسم بچه هاتون رو گذاشتین....هرکی آرزوشه خودش اسم رو بچه ش بزاره....اون دوران هم گذشته....توق ...

چون بما کمک کرده خونه بخریم انگار مارو خریده.من هیچی نتونستم بگم .فقط نگاه کردم .حرص خوردم

2740
اسمی که دوس داریو بزار .اهمیت نده به حرف بقیه .هرکی یه نظری داره قرار نیست ما زندگیمونو طبق نظر بقیه ...

خیلی بهم ریختم.اصلا یه ذره ملاحضه نداره که ما هم حق انتخاب داریم

استارتر خودش حق انتخاب داشت  رو بچه های خودش بزاره بیخیال . ب حرف این اون گوش نده بچه ات مهم تره بزار بگه هر چی دوست داره  خیلی هم اسم اراز قشنگه 😍😍😍

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
استارتر خودش حق انتخاب داشت  رو بچه های خودش بزاره بیخیال . ب حرف این اون گوش نده بچه ات مهم تر ...

قریونت برم عزیزم ممنونم 😘 ارومم کردین