2737
2739
عنوان

کیا اینجورین؟؟؟😤😤😤😒

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 86 پست
نه ربطي به چرك خشك كن نداره ولي اعصاب بهم ريخته چون باعث ميشه خواب ارومي نداشته باشي تاثير ميزاره

مرسی از راهنماییت

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بنده برگزیده خدایی.. من از نظر مردم پوستم عالیه  اما خودم همیشه یه چیزی پیدامیکنم برای ...

😂😂  اگه اعصابت اروم باشه پوستت كه هيچي دنيارم زيبا ميبيني رو افكار وسواسي كار كن نه پوستت

🐺گرگ ها را دوست دارم مرگ را ميپزيرند اما تن به قلاده نميدهند🐺❤️❤️
اب هم کم میخورم

مگه نشنیدی میگه اب خیلی واسه پوست خوبه من روزی ده لیتر اب میخورم😂بازم گاهی اینجوری میشم

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2728
اعصاب واقعا تاثیر مستقیم داره رو زیبایی ‌.

باورمیکنی دراون حد فکرم مریضه..

میشینم عکسای چند سال میشمو نگاه میکنم گریه میکنم..

میگم اونجا انگار پوستم بهتر بوده...

یا مثلا اونموقع یه دونه جوشم نداشتم ...

درصورتیک مامانم میگه خیلی خوشگلتر از اونموقع شدی ..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
مگه نشنیدی میگه اب خیلی واسه پوست خوبه من روزی ده لیتر اب میخورم😂بازم گاهی اینجوری میشم

خوش به حالت اب درمان هزارتا بیماریه

باورمیکنی دراون حد فکرم مریضه.. میشینم عکسای چند سال میشمو نگاه میکنم گریه میکنم.. میگم اونجا انگا ...

عزيزم مگه چند سالته؟!

🐺گرگ ها را دوست دارم مرگ را ميپزيرند اما تن به قلاده نميدهند🐺❤️❤️
2738
اب هم کم میخورم

اب خیلی بخور پوستت شفاف بشه

استرس و بیخوابی و اعصاب خوردی هم قاتل پوست

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
اب خیلی بخور پوستت شفاف بشه استرس و بیخوابی و اعصاب خوردی هم قاتل پوست

مرسییی😙

من اب زياد ميخورم پوستم مثل ايينه ست

از امروز میرم تو کارش😄😄

خوش به حالت اب درمان هزارتا بیماریه

ولی من هزارتا مریضی دارم باز نمیدونم انگار واسه من عادی شده

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2706