2733
2739
عنوان

کیا اینجورین؟؟؟😤😤😤😒

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 86 پست
من خییییلی از ماسک طبیعی و ذغال استفاده میکنم کرم دور چشم روشن کننده ابرسان و.. ولی بااااز بعضی روزا ...

😂😂😂😂

اذیت میکنه بعضی روزا دقیقا وقتهایی ک اعصاب نداری

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ناناز درساخانوم وبقیه بچه ها مرسی از راهنمایی هاتون😍😍

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
آخه اسکراب واسه هرنوع پوستی لازمه اما نمیدونم چند وقت یکبار بزنم... روغن مستقیم به پوستم نمیزنم خوب ...

خب تو چند وقت يبار ميزني؟

🐺گرگ ها را دوست دارم مرگ را ميپزيرند اما تن به قلاده نميدهند🐺❤️❤️
خب تو چند وقت يبار ميزني؟

وای خاک به سرم من هفته ای دوبار😞

آخه اسکراب واسه هرنوع پوستی لازمه اما نمیدونم چند وقت یکبار بزنم... روغن مستقیم به پوستم نمیزنم خوب ...

اتفاقا من روغن ناگيل ميزنم مستقيم ماساژ انجام ميدم كه افتادگي هم نداشته باشه پوستم

🐺گرگ ها را دوست دارم مرگ را ميپزيرند اما تن به قلاده نميدهند🐺❤️❤️
2740
اتفاقا من روغن ناگيل ميزنم مستقيم ماساژ انجام ميدم كه افتادگي هم نداشته باشه پوستم

روغن نارگیل بمن نمیسازه حتی پوست دستمم خشک تر کرد..

اما روغن بنفشه و آرگان خوب بود..که اونارم با گلاب ولیمو رقیق میکردم وبه دستم میزدم..

واي عشقم حداقل ماهي يكبار بزن حيفه پوستت

باشه 😆مرسی ...

من کلا توهمه چی زیاده روی میکنم