2703
2553
عنوان

کیا اینجورین؟؟؟😤😤😤😒

594 بازدید | 86 پست

کیا مثل من هستن ...

یه روزایی پوستم اینقدر قشنگه صاف وشفاف عین هلو روشن ..کیف میکنم...

یه روزایی میرم جلو آینه اعصابم خورد میشه اصلا انگار یه مدل دیگه میشه پوستم کدر و زشت غیر یکنواخت ...

چی میشه که پوست ادم هی عوض میشه؟؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دقیقاااا  شاید مثلا نزدیک پریودت اینجوری میشه

دقیقا الان پریودم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

من پر‌مو هستم‌وقتی بند میندازم مو نداره عالیه

یکم دربیاد یه جوری میشه بدم‌میاد برا همین هفته ای یبار بند میندازم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2714
منم😑

دیدی تورو خدا من اینقدر بی اعصاب میشم که نگو

من پر‌مو هستم‌وقتی بند میندازم مو نداره عالیه یکم دربیاد یه جوری میشه بدم‌میاد برا همین هفته ای یبا ...

دقیقا سیبیلم که درمیاد افتضاح میشه

ازمایش واسه کبدت دادی؟

ان شاالله ک هیچی نیس

واسه هممون همینه نگران نباش

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2706