2737
2734
عنوان

کیا اینجورین؟؟؟😤😤😤😒

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 86 پست

من😭بعضی وقتا حلواینه به خودم نیگم جووووون

بعضی موقع هاهم مثل الان خودمو تواینه که میبینم امضامو میگم😆

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازمایش واسه کبدت دادی؟ ان شاالله ک هیچی نیس واسه هممون همینه نگران نباش

آره من از بس حساسم هر ۷.۸ماه یکبار ازمایش هورمون و ویتامین و کبد و..میدم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731
منم اینجوریم ولی از نظر بقیه فرق نمیکنمـ .خودم اینقد رو خودم حساسم    

وای همه بهم میگن .میگن والا بخدا مثل همون یک هفته پیش هستی اما خودم متوجه میشم از بس روپوستم حساسم😁😁😁

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
آره من از بس حساسم هر ۷.۸ماه یکبار ازمایش هورمون و ویتامین و کبد و..میدم

خوبه پس خداروشکر 

ببین شاید ب خوراکت مربوط میشه

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
اعصاب .حالت روحیه .خواب .تغذیه روز گذشته

یه مدته خیلی اعصابم بهم ریخته ..یعنی مال اونه؟؟ 

البته یا مریضی شدید گرفتم سه هفته چرک خشک کن خوردم فکر کنم واسه همونه

خوبه پس خداروشکر  ببین شاید ب خوراکت مربوط میشه

اب هم کم میخورم

یه مدته خیلی اعصابم بهم ریخته ..یعنی مال اونه؟؟  البته یا مریضی شدید گرفتم سه هفته چرک خشک کن ...

نه ربطي به چرك خشك كن نداره ولي اعصاب بهم ريخته چون باعث ميشه خواب ارومي نداشته باشي تاثير ميزاره

🐺گرگ ها را دوست دارم مرگ را ميپزيرند اما تن به قلاده نميدهند🐺❤️❤️
منكه عاليه پوستم هميشه

تو بنده برگزیده خدایی..

من از نظر مردم پوستم عالیه 

اما خودم همیشه یه چیزی پیدامیکنم برای گیر دادن وغصه خوردن حتی یه جوش کوچولو میتونه بهم بریزه منو وسواس فکری دارم ...

فکر کنم دارم خل میشم

2706