2733
2739
عنوان

آقامون جنتلمنه جنتلمنه....💃🕺💄👠

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 18 پست
او یییسسسسسس بدنو ببین جون بابا 💃خودتو بلرزون بابا💃 او او او 😂😅

واااای پاشنه کفشم شکست 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
واااای پاشنه کفشم شکست 

واسه من کفشم سالمه ولی انقد خوب دارم میرقصم همه تو کفمم موندن خواهر 😂😂😂😂

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واااای پاشنه کفشم شکست 

رقص با هندزفری خیلی عالیه انگار دیگه هیچکس مثل خودت نمیرقصه خخخخ

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
رقص با هندزفری خیلی عالیه انگار دیگه هیچکس مثل خودت نمیرقصه خخخخ

به به 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2742