2733
2734

هی دارع بیشترو بیشتر میشه دست خودمم نیس همش میگن بی اعتنایی کن ولی چجوری؟کسی راهی سراغ داره دیگ واقعا دارم ب خودکشی میرسم

2731

لطفاً

لطفااا

لطفااااا

ب خودتون رحم کنید

حتما برین روانشناس

اگه بهتر نشدین ک خودشون ارجاع میدن روانپزشک

ولی برید

پشت گوش نندازین

من الان میگم چ زمانهایی از دست دادم

الان اقدامم و نمیشه برن

چون مطمئن روانشناس ارجاع میده روانپزشک

و دارو درمانی

و مداخله با اقدام

پس شماها نندازین پشت گوش

همش حرفه ک بی اعتنایی فلان اینا

باید با متخصص پیش برید اون بهتون بگه 

چکار کنید چکار نکنید

میشه یکم مثال بزنید ببینم چ جوزیه دقیقا بفهمم دارم یان در چه حد اگه شما هم دارید وسواس

واقعا توضیح واسه چتونه

اگه داشته باشید خودت متوجه میشی

انقدر اذیت میشی ک دیگه نیاز نیس کسی تایید کنه وسواس داری.

هر چ کمتر بدونی بهتر

لطفاً لطفااا لطفااااا ب خودتون رحم کنید حتما برین روانشناس اگه بهتر نشدین ک خودشون ارجاع میدن ر ...

عزیزم کاش قبل از بارداری وسواستو درمان میکردی. اینطور ژنتیکی بچت هم وسواس میشه.

توروخدا به بچت رحم کن😔 من خودم وسواس دارم میفهمم

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
واقعا توضیح واسه چتونه اگه داشته باشید خودت متوجه میشی انقدر اذیت میشی ک دیگه نیاز نیس کسی تایید ک ...

درسته میخواستم بفهمم در پ حد من حس میکنم یکم دارم  تازگی هر چقدر سعی میکنم ارامش داشته باشم باز نمیشه مثلا موقع بیرون رفتن بین دو تا لباس ب شدت میمونم بعد ۵ یا ده دقیقه انتخاب میکنم و میرم بیرون باز فکر میکنم انتخابم بده این از درسام منشع گرفت ک اینقدر برای تغییر رشت فکر کردم اخر دیر رفتم تغییر رشته دادم تاثییر ادن ب نظرم

من خیلی وقته وسواس فکری _ عملی دارم. بهترین کار اینه که مرتب بررسی نکنید، نه در عمل و نه در فکر.

کسی که وسواس داره مرتب وسوسه میشه بره همه چیز رو چک کنه، هی بررسی کنه ببینه درست انجام داده یا نه. ولی همین جا باید جلوی وسواس رو گرفت اصلاً تحت هیچ شرایطی نباید چیزی رو بررسی کرد. البته خیلی سخته من بعضی وقتا که وسوسه میشم برم در خونه رو چک کنم به خودم میگم به درک فوقش دزد میاد همه چیزو می‌بره

عزیزم کاش قبل از بارداری وسواستو درمان میکردی. اینطور ژنتیکی بچت هم وسواس میشه. توروخدا به بچت رحم ...

ربطی نداره،

چون توی ژن هست.

خودم تحقیق کردم کلی.

چون وسواس ما وراثتی ن اکتسابی

درسته میخواستم بفهمم در پ حد من حس میکنم یکم دارم  تازگی هر چقدر سعی میکنم ارامش داشته باشم باز ...

اینا ک‌گفتی مسایل ابتدایی هست

ک از الان باید بی اعتنایی ب خرج بدی

چون این موارد واقعا سبک هست و میتونی

ولی اگه شاخه و برگ پیدا کنه ک باید روانشناس بری

نمیدونم چندسالته

اکثرا تو نوجوانی سراغشون میاد و زود برطرف بنا ب اقتضای سن

ربطی نداره، چون توی ژن هست. خودم تحقیق کردم کلی. چون وسواس ما وراثتی ن اکتسابی

ولی خوشبحالت . چقدر لذت میبری تو اقدامی.😔 کاش منم مثل تو بودم

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
2706