2410
2553
عنوان

آقامون جنتلمنه جنتلمنه....💃🕺💄👠

331 بازدید | 18 پست

هر کی مثل من هندزفری گذاشته و تو دلش داره قر میده بیاد وسط 

البته بگم در حال اقدامم فقط دستارو گرفتم بالا 

کیا اینجور خل بازیا دارن با خودشون 😁😁😁

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اگه میگفتم مادر شوهرم موهامو کشیدو پرتم کرد بیرون همه اومده بودنا خخخخ

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
وای امشب همش دارم زیرزبونم اینو میخونم😂😂

منم باهاش یه رقص دیدم تو اینستا زودی دانلود کردم 

دلم میخواد پاشم برقصم نصفه شبی

2714

براوووووو

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
براوووووو

او یییسسسسسس

بدنو ببین جون بابا 💃خودتو بلرزون بابا💃

او او او 😂😅

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

بیاید فردا این آهنگو بذاریم واسه شوهرامون یه قری بدییییم بگیم آقامون جنتلمنه جنتلمنه هندونه بدیم زیر بغلشون خخخخ

2706