2733
2739
عنوان

چرا من این ملت و درک نمیکنم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط من موندم این همه که می رن مسافرت با کدوم پول دقیقا میرن. یعنی ماشالا این قد وضعشون خوبه. خب الاهی شکر ولی من خانواده خودم و که دارم میبینم با این که همیشه وضعشون خوب بوده میگن الان فقط به واجبات میرسیم

آرزو میکنم مردم کشورم از تمام بحرانها نجات پیدا کنن وباشادی زندگی کنن،عزیزم خیلیا از بس تحت فشار زندگی بودن منتظر عید بودن برن مسافرت ولی وضعیت این شد،الان دیگه جدا باید بشینیم تو خونه تا وضعیت روبه راه بشه،انشالله خدا کمک کنه همه چیز روبه راه بشه ،

2731
آخه من ۶ماهه نرفتم شهر خودم. چطوری نرم .تازه باید از مسیر لرستان هم بریم😢

با هواپیما برید ✈✈✈✈

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
2738

از مسافرت عید متنفرم شلوغی گرونی الکی ...

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

نمیتونیم دیگرانو قضاوت کنیم. هرکسی دلایل خودشو داره...

مثلا شاید یکی پدر و مادر پیری داره که باید هرجور شده بره دیدنشون تا بعدها پشیمونی به بار نیاد...

واقعا نمیشه قضاوت کرد....

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
من که دلم به حال این مردم بیچاره میسوزه...چطور واسه هموطنام  که عیدیشونو  خراب کرد  و ...

💠خدا به موسی گفت: قحطی خواهد آمد، به قومت بگو آماده شوند !

موسی به قومش گفت و قومش از دیوار خانه ها سوراخ ایجاد کردند که در هنگام سختی به داد هم برسند که این قحطی بگذرد !
مدتی گذشت اما قحطی نیامد ، موسی پیش خدا رفت و علت را پرسید خدا به او گفت من دیدم که قوم تو به هم رحم کردند !
من چگونه به این قوم رحم نکنم ؟

🔸به همدیگه رحم کنیم که خدا هم بهمون رحم کنه!
حالا هی حمله ور بشیم تو صف دلار و سکه و پراید که بخریم و گرونتر بفروشیم😑🖐نتیجه کارخودمونه