2737
2734
عنوان

چرا من این ملت و درک نمیکنم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 54 پست
بزار برن بمیرن به درک کسی که برای جون خودش ارزش قایئل نیست چرا ما قصه جونشون رو بخوریم ؟‌ 

اخه فقط خودشون نیستن که متاسفانه آثار مخرب این همه شلوغی و هرج و مرج به همه تاثیر میزاره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه انقد فوحش وحرف....پشت سرشون میگین قضاوت نیست.والله خودتون همونایید ک وقتی ی تاپیکی میگن قضاوت نکنین اول صف میگن ما ماتو عمرمون قضاوت نکردیم زندگی بقیه ب ماچه😂😂

بگو ب درک٫بگو ب درک اگ دیدی دارن گوشتتو میخوره بگو ب درک☺✌
2731
اخه انقد فوحش وحرف....پشت سرشون میگین قضاوت نیست.والله خودتون همونایید ک وقتی ی تاپیکی میگن قضاوت نک ...

من همیشه سعی میگنم قضاوت نکنم... حتی خیلی مواقع پی بردم یکی داره دروغ میگه اما ضایعش نکزدم چون نخواستم قضاوتش کنم چون علت کارشو نمیدونستم.

واقعا ما جای دیگران نیستیم.. من خودم شیرازیم و خیلی دلم گرفته... از غصه خوابم نمیبره...

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2740
نمیتونیم دیگرانو قضاوت کنیم. هرکسی دلایل خودشو داره... مثلا شاید یکی پدر و مادر پیری داره که باید ه ...

اخه اگه طرف برا و دور از جونش تو سیل گیر کنه چی اون پشیمون به بار نمیاره

باریکلا قربون دهنت

دقیقا منم درک نمیکنم ملت رو, فقط و فقط توقع دارن از مسئولین، بابا آخه یخورده هم خودتون عقلتون رو بکار بندازین

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
فقط من موندم این همه که می رن مسافرت با کدوم پول دقیقا میرن. یعنی ماشالا این قد وضعشون خوبه. خب الاه ...

مسافرت رفتنها فرق داره یکی میره سفر کنار خیابون چادر میزنه و اشپزی میکنه و یکی هم میره هتل و رستوران.اینا هر دوتاش مسافرته ولی این کجا و اون کجا

دوستان گلم لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید.ممنون