2733
2739
عنوان

چرا من این ملت و درک نمیکنم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 54 پست

دلم میسوزه متاسفانه وقتی فیلما رو‌میبینم چطوری مردم دارن غرق میشن چطوری مادره برا بچش زار میزنه نمیتونم جلو خودمو بگیرم. 

از طرفی هم از صبح همسرم نشسته کنارم می میگه تقصیر مسئولین تقصیر دولته. نه به خدا همه چی تقصیر مسئولین نیست خودمون هم مقصریم. 

ما نمی تونیم جلوی بلایای طبیعی رو بگیریم ولی میتونیم از جونمون بیشتر مواظبت کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من بودم. 

پس همشهری هستیم و هر دو غریب تو یزد 😊

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
2731
مسافرت رفتنها فرق داره یکی میره سفر کنار خیابون چادر میزنه و اشپزی میکنه و یکی هم میره هتل و رستوران ...

چند روز پیش کنار یه  خیابون فرعی تو اصفهان دیدم حمام می کردن مسافرا !! منم واقعا اینطور مسافرتها رو درک نمی کنم. مسافرت با اعمال شاقه

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
نه عزیزم من یزد نیستم الان یزدی هستم.و خوانوادم ساکن یزد هستن.

خوب پس برعکسیم😂😂😂

بزار برن به درک . وقتی حالیشون نیست

من خودم مسافر شیرازم ، مگه آدم خبر داره از قبل ؟ تا دیروز هم هوا عالی بود ، صبح هم خوب بود ، همه اتفاقات در عرض ۱۰ دقیقه افتاد ، اون قسمتی هم که ماشینها رو آب برده و نابود کرده مسیر خروجی شهره ، خیلی راحت برای از بین رفتن جون آدمها میگید به درک . 

اگر یکی توی بهار بره کنار رودخونه چادر بزنه هم با اینکه کار احمقانه ای کرده من دلم نمیاد چیزی بگم و متاثر میشم وقتی ببینم بلایی سرش اومده . شما چطور با این بیرحمی حرف میزنید من موندم !!!! 

ما خانواده محتاطی هستیم ، انتخابهامون هم عقلانیه تمام سال کار میکنیم تعطیلات نوروز هم به شهرهای مختلف سفر میکنیم ، برای بقیه هم نسخه نمیپیچیم چون معتقدیم  آدمها آزاد هستن برای اوقاتشون تصمیم بگیرن و برنامه ریزی دلخواه داشته باشن ، موقع سیل هم تو بازار مسقف بودیم ، وقتی میرفتیم بازار اصلا بارون نمیبارید ، وقتی بازار دچار آبگرفتی شد به سرعت اومدیم بیرون صبر هم نکردیم بارون کند بشه زیر بارون خودمون رو به ماشین رسوندیم ، توی مسیر برگشت هم ناخواسته توی سیلاب گیر کردیم چون اصلا کسی توی شهر  از شکسته شدن  سد خبر نداشت .

ببخشید دیگه نمیدونستیم شما دوست ندارید ما سفر های نوروزی بریم از سال آینده رعایت میکنیم . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
2740
من خودم مسافر شیرازم ، مگه آدم خبر داره از قبل ؟ تا دیروز هم هوا عالی بود ، صبح هم خوب بود ، همه اتف ...

خدا رو شکر سالم هستین و اتفاقی براتون نیوفتاده.  شاید شما ناخواسته گیر افتادین. ولی من در کل صحبتم با اونایی هست که با توجه به اتفاق امروز شیراز و هشدار تو مناطق دیگه میخوان برن مسافرت.

من خودم مسافر شیرازم ، مگه آدم خبر داره از قبل ؟ تا دیروز هم هوا عالی بود ، صبح هم خوب بود ، همه اتف ...

من به کسی توهین نمی کنم ولی از قبل از سال نو تو تمام سایت های هواشناسی و پیج های اینستا گرام گفته بودن چند روز بارون و سیل شیراز میاد. از سه روز قبل هم شبکه خبر اعلام کرده بود .در ضمن سدی نشکسته بلکه مسیرهای عبور سیل دروازه قرآن که از گذشته بوده رو خیابون و فضای سبز کردن باعث سیل شده.بحث سر گذشته نیست سر آینده هست از ظهر با اینکه اخطار دادن سفر نکنید بازم تاپیک میزنن میخوام فردا برین سفر،این دیگه اوج بی فکری هست.

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹