2737
2734

کسی اگ از روانشناسی سر درمیاره لطفا بهم بگه من چمه 

با کوچیکترین اتفاق گریه و ناامیدی از زندگیو حتی خودزنی...بعد چند ساعت هرچقد باخودم میگم فلان کارو بکنم حالم بهترشه دست و دلم ب اون کار نمیره انگار این حال بدیه رو دارم انتخاب میکنم 

چمه من من خیلی پرانرژی و انرژی مثبت بودم اصن چرا تو این حال بدیا گیر کردم چرا ارامشم موقتیه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤

بیکاری تو زمانت زیاد داری؟

خودتو زگزم کن وقتتو پر کن

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره وقتم کاملا ازاده

دلیلش همینه 

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2731
مرسی بابت راهنماییت

خواهش میکنم عزیزم 

انشاالله زود سرحالتر شی

پر کردن وقت با باشگاه کلاس مهارتی گشت و گذار با دوست رفتن به کتابخونه پارک پیاده روی صبح گاهی و ...

اسی منم همینطوریم دقیقا

چند سالته؟ چرا سرکار نمیری؟

من ۲۸ ام چون بچه دارم سرکار نمیرم

نه می بخشم نه فراموش میکنم🙃 درخواست دوستی آقایون و افراد مشکوک با لگد جواب داده میشه😒 بی حد و اندازه عاشق شوهرمم و بعد چندسال زندگی تازه قدرشو میدونم از خدا ممنونم که منو متوجه عشقِ شوهرم کرد❤️ خواهرشوهر و مادرشوهر عزیزم اگر منو اینجا پیدا کردید، یاد اذیت های خودتون بیفتید 😢