2733
2734

کسی اگ از روانشناسی سر درمیاره لطفا بهم بگه من چمه 

با کوچیکترین اتفاق گریه و ناامیدی از زندگیو حتی خودزنی...بعد چند ساعت هرچقد باخودم میگم فلان کارو بکنم حالم بهترشه دست و دلم ب اون کار نمیره انگار این حال بدیه رو دارم انتخاب میکنم 

چمه من من خیلی پرانرژی و انرژی مثبت بودم اصن چرا تو این حال بدیا گیر کردم چرا ارامشم موقتیه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤

بیکاری تو زمانت زیاد داری؟

خودتو زگزم کن وقتتو پر کن

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره وقتم کاملا ازاده

دلیلش همینه 

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
مرسی بابت راهنماییت

خواهش میکنم عزیزم 

انشاالله زود سرحالتر شی

پر کردن وقت با باشگاه کلاس مهارتی گشت و گذار با دوست رفتن به کتابخونه پارک پیاده روی صبح گاهی و ...

اسی منم همینطوریم دقیقا

چند سالته؟ چرا سرکار نمیری؟

من ۲۸ ام چون بچه دارم سرکار نمیرم

نه می بخشم نه فراموش میکنم🙃 درخواست دوستی آقایون و افراد مشکوک با لگد جواب داده میشه😒 بی حد و اندازه عاشق شوهرمم و بعد چندسال زندگی تازه قدرشو میدونم از خدا ممنونم که منو متوجه عشقِ شوهرم کرد❤️ خواهرشوهر و مادرشوهر عزیزم اگر منو اینجا پیدا کردید، یاد اذیت های خودتون بیفتید 😢