2733
2739
عنوان

اضطراب جدایی بچه کی پس خوب میشه؟

196 بازدید | 19 پست

یه دسشویی نمیتونم برم سمت در دسشوویی میرم جیغ میکشه و گریه های شدید 🥺

از جلوی سینک هولم میده ظرف نشورم 

غذا گرم کردنی یا غذا پختنی کارایی میکنه ک اعصابمو بهم بریزه مثلا درای کابینت و میکوبه و شعله های گازو خاموش میکنه و گریه میکنه همزمان

همش میگم بیچاره همسایه هامون خیلی آدمای خوبین تاحالا اعتراضی نکردن

من ک بهش محبت میکنم بغل میکنم بازی میکنم مشکل از چیه ؟

البته گاهی سر خوابیدنش شوهرم و گاهی خودم داد می‌زنیم 

چند وقتشه؟پسر اولم نزدیک ۳ سالشه تازگیا یکم بهتر شده قبلا همین مدلی بود حتی موقع غذا پختن میگفت باید بگیری بغلت البته بجه ها فرق میکنن پسر اولم درسته اینجوری بود ولی پیش پدرش می موند ولی پسر دومم الان ۱ سالشه ولی خیلی بدتر از اولی هست در حد یه دقیقه هم نمی زاره از جلو چشماش دور بشم حتی تو بغل پدرش 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترم دو ساله و نیم است دقیقا همین شرایط رو دارم سنجاق سینه ام هست دخترم حتی پنج دقیقه پیش باباش هم ...

وای جدی؟شوهرم همش میگه این چ بچه ایه فقط این اینحوریه

خوابیدنش چی چجوری میخوابه ؟

لالایی پخش میکنم رو پا میذارم لگد میزنه در میره بعد میشینه گریه میکنه شوهرم دیگه رد داده خیلی غر میزنه ک نمیتونه بخوابه 

هی بیدار میشه میذارم پا خوابش عمیقه اما زمین می گذارم گریه میکنه ک دوباره پا بذارم اصن خودشم نمیدونه چی میخواد

2731
چند وقتشه؟پسر اولم نزدیک ۳ سالشه تازگیا یکم بهتر شده قبلا همین مدلی بود حتی موقع غذا پختن میگفت باید ...

۱۸ماهشه همه چیز خونه بهم ریختس ظرف تو سینک غذا نداریم خودم کثیف و هپلی اوضاع اعصاب خودم و شوهرمم داغون از بیخوابی 

رابطه خودمونم ک دیگه هیچی نگم برات😭

وای جدی؟شوهرم همش میگه این چ بچه ایه فقط این اینحوریه خوابیدنش چی چجوری میخوابه ؟ لالایی پخش میکنم ...

بخدا انگار داری دختر منو توصیف می کنی البته با جیغ بنفش که سرسام اوره اینطوری بگم از بچه داری زده شدم دوست دارم چشمم رو ببندم باز کنم ببینم دخترم بزرگ شده اینقدر این بچه منو سرویس کرده 

2738
۱۸ماهشه همه چیز خونه بهم ریختس ظرف تو سینک غذا نداریم خودم کثیف و هپلی اوضاع اعصاب خودم و شوهرمم داغ ...

اگه جا من باشی چیکار میکنی عزیزم  😁😁😁پسر اولم هنوز سه سالش نشده دومی هم یه سالش هست خونه ما انگار بازار شامه بخدا خیلی وقتا تا دو شب بیدارم خونه تمیز میکنم همین که صبح میشه یک ساعت نگذشته خونه میشه بازار شام از رابطه هم که نگو منو همسرم شدیم دو تا هم خونه بی حوصله و زندگی تعطیل به قول همسرم زندگی ما فقط شده بچه بزرگ کردن  😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
وای جدی؟شوهرم همش میگه این چ بچه ایه فقط این اینحوریه خوابیدنش چی چجوری میخوابه ؟ لالایی پخش میکنم ...

بچه ها همینن گلم تنها نیستی من دوتاش رو  دارم هر دو همینن یکی از یکی بدتر منم فکر میکردم از شانس ما پسر  اولم اینجوری هست دومی که بزرگتر شد دیدم این از اونم بدتره 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا انگار داری دختر منو توصیف می کنی البته با جیغ بنفش که سرسام اوره اینطوری بگم از بچه داری زده شد ...

منم بعضی وقتا میگم چی میشه چند سال زود تر بگذره بعد فکر که میکنم میگم چند سال ما پیر تر میشیم که 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706