2733
2739
عنوان

کیا عذاهای نفخ دار رومیشناسن؟؟؟

3341 بازدید | 24 پست

خانوما از بین این موادی که مینویسم کدومشون نفخ دارن 

کدومشون بیشتر کدوم کمتر 

و هر کی یه چیزیکه شخصا تجربه کرده که نفاخ هستش یا نفخ رو برطرف میکنه بنویسه 

لیست مواد عذایی👇

پرتقال 

سیب 

کیوی 

آرد (انواع شیرینی ها)

ژلاتین 

بادمجان 

گوجه 

خیار 

هویج

گردو و بادام 

عسل 

لبنیات 

چای😖

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در حد نخود باقلا لوبیا عدس لپه میدونم

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2742

حبوبات..لبنیات

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2740

حبوبات درجه بندی داره بعضی کمتر بعضی بیشتر 

ولی به صورت کلی بعد از خوردن این غذاها عرق نعنا و چای نبات یا نبات داغ بسیار مفیده 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
سبزیجات و میوه جات خام که نفاخن مگر تعداد معدودی. لبنیات هم باعث نفخ هست.

یکی از دوستان گفت سیب نفخ نداره 

ولی من خونده بودم داره😕

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
2706