2733
2734
عنوان

اوناییکه تنبلی تخمدان شدید دارین چجور فهمیدین حامله این؟

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 54 پست
من الان پونزده روزه یه مدل رژیم معروف دارم میگیرم که توش برنجو نونو به حداقل رسوندم و بیشتر سالادو س ...

من‌خیلی زود گشنم میشه خیلی زودم سیر میشم

منتها حتما باید یا نون بخورم یا برنج مخصوص ناهار

واسه ناهار چیا میخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من بدنم سرد شده بود همچینم گرمی نخوردم ولی یهو دیدم دیگه سرد نیست بدنم الان دستام ک مدام سرد بود ...

زنجبیلو زیره گرمن دختر. نخور. برات خوب نیست. بذار برم ببینم از مطالب و ورزشایی که داشتم توی ‌گوشیم مونده برات بذارم

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2731
من‌خیلی زود گشنم میشه خیلی زودم سیر میشم منتها حتما باید یا نون بخورم یا برنج مخصوص ناهار واسه ناه ...

من عاشق نون بودم یعنی ولم میکردن همش نون میخوردم ولی دیدم نمیشه اینطوری به نتیجه برسم. تصمیم گرفتم بخاطر سلامتیم که هم بارداری راحتی داشته باشم و هم بخاطر اینکه تنبلی تخمدانمم درست کنم مدل غذا خوردنمو عوض کنم.چاره ی دیگه ای نداریم عزیزم باید تلاشمونو کنیم. مرغ آب پز کن ماهی بخورد حبوبات بخور توی این رژیم دو تا چیز مهمه یکی اینکه نونو برنجو فست فودو کم کنی مثلا نصف بشقاب برای خودت برنج بریز بدنت به مرور عادت میکنه معده ات کوچیک میشه یکی هم روغن کم مصرف کنی و توی غذا از روغن زیتون و کنجد استفاده کنی. من پونزده روزه کیفیت خوراکمو بردم بالا کربوهیدراتو کم کردم  معده ام کوچیک شده سیرم میشم. پروتئین واسه این رژیم عالیه ولی کربوهیدراته که چاق میکنه. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
من عاشق نون بودم یعنی ولم میکردن همش نون میخوردم ولی دیدم نمیشه اینطوری به نتیجه برسم. تصمیم گرفتم ب ...

تلاشمو میکنم

حالا هنو پریود نشدم

اخ ک چقد دوس دارم باردار باشم

میگن عسل و سیاه دونه و خرما و سیاه دونه برا تنبلی خوبه و باعث بارداری میشه البته باید ده روز قبل پری ...

الان خودم حس میکنم بدنم گرم شده یه دوماهی فک کنم

الان دیگه فقط دوسدارم این شکمو اب کنم دیوونم کرده

2740

از اونجایی که هر سه چهار ماه پریود نمیشدم مثل همیشه فک میکردم به خاطر تنبلی باز پری نشدم،داشتم زندگیمو میکردم دوستم گفت قیافت شبیه حامله هاست رفت برام بی بی گرفت زدم مثبت شد.رفتم آز گفتن سه ماهشه....

من پریودیام غیر از زمانایی که قرص می‌خوردم همیشه تا مرتب بود ماه پیش که فهمیدم باردارم از آخرین تاریخی که پریود شده بودم پنج روز که عقب انداختم بیبی چک زدم و آزمایش دارم مثبت شد