2737
2739
عنوان

اوناییکه تنبلی تخمدان شدید دارین چجور فهمیدین حامله این؟

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 54 پست

یه آز برو اگه مشکوک به بارداری نیستی این تمرین ها رو واسه پریود شدنت انجام بده ورزش اون بلوز نارنجیه با اون بلوز شلوار مشکی پوشه عالیه من بیشتر اینا رو میرفتن بقیه هم خوبن. هر روز نیم ساعت انجام بدی دو سه روزه میشی. عرق رازیانه هم بخور.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
 یه آز برو اگه مشکوک به بارداری نیستی این تمرین ها رو واسه پریود شدنت انجام بده ورزش اون بلوز ...

ممنونم واقعا

اگه فردا تستم منفی بود انجام میدم سریع پریود شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علامتی هم داشتی؟

سینه هام شدیداً درد میکرد زیر دلمم درد میگرفت من یکسال و سه ماه طول کشید تا باردار بشم اکثر اوقات مخصوصا وقتایی که دارو می‌خوردم این علایم رو موقع پریود شدن داشتم ولی این ماه خدارو شکر باردار بودم سیاه دونه و خرما واقعا معجزه کرد واسم البته همش خواست خدا بود

ممنونم واقعا اگه فردا تستم منفی بود انجام میدم سریع پریود شم

خواهش میکنم. ان شا الله که باردار باشی.👶

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2728
سینه هام شدیداً درد میکرد زیر دلمم درد میگرفت من یکسال و سه ماه طول کشید تا باردار بشم اکثر اوقات مخ ...

من فقط سردرد دارم ک مال میگرنمه

هیچ حسی ندادم دیگه

2740
من فقط سردرد دارم ک مال میگرنمه هیچ حسی ندادم دیگه

انشالله که حامله باشی عزیزم ولی اگه نبودی حتما این ماه از یک تا بیست پریودیت روزی یک قاشق صبح ناشتا بخورید

به ازای هر نیم کیلو خرما نصف لیوان سیاه دونه بریز

اول با یکم روغن زیتون بذار خرما ها با حرارت کم نرم بشن بعد سیاه دونه رو اضافه کن و و مخلوطشون کن و از رو حرارت بردار تو یخچال نگه دار هر روز استفاده کن واسه رشد تخمک عالیه