2726

من همیشه ماه ب ماه یع هفته عقب میفته الان بعد همون یه هفته پنج روز گذشته پریود نشدم

یعنی بدتر شده تنبلیم هیچ علامتی هم ندارم جز سردرد ک مال میگرنمه چن روزه درد میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ورزش کن. یه سری ورزش مخصوص پریود شدن هست توی نت سرچ کن من هر وقت میکنم یکی دو روزه پری میشم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
ورزش کن. یه سری ورزش مخصوص پریود شدن هست توی نت سرچ کن من هر وقت میکنم یکی دو روزه پری میشم.

یه اسکرین شات از حرکات بده 

ممنونم

تو نت خیلی جیزا میاد نمدونم دقیق کدومه

عرق رازیانه و بابونه هم خوبه بخور فقط پری شدی باید قطعش کنی چون خون پریودو زیاد میکنه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
یه اسکرین شات از حرکات بده  ممنونم تو نت خیلی جیزا میاد نمدونم دقیق کدومه

توی لپ تاپم دارم گوشیم ندارم باز یه نگاه برات میکنم.

منم تنبلی داشتم رفتم دکتر آل دی داد دو دوره

بعدش نیستم ترکید و دفع شد رفتم سونو پاک بود بعدم یه سال اقدام خبری نشد

رفتم دکتر م بهم دوفاستون و متفورین داد منظم شدم دوسال استفاده کردم خبری نشد

دوباره رفتم بهم آرامینfداد 

ماه بعدی با همسرم دعوا داشتیم سر بچه دار نشدن... و من خونه مامانم بودم یه ماه... قرص نبرده بودم. متفورمین رو میده بودم نخوردم فقط دوفاستون و ارامین اف خوردم

وسط ماه رمضان بعد یه هفته تاخیر از دادم حامله بودم الان دخترم دوماهه شده ...خداروشکر

البته رژیم گرمی هم گرفته بودم و خودمو به کاسنی و نعنا بسته بودم

راستی تا میتونی شیرینی جاتو حذف کن لا مصب قاتل تخمدانه دکتر من میگفت کلا نخور وزنتم کم کن برای تخمدان و بارداری خیلی موثره.

منم تنبلی داشتم رفتم دکتر آل دی داد دو دوره بعدش نیستم ترکید و دفع شد رفتم سونو پاک بود بعدم یه سال ...

کاسنی ونعنا ک سرده طبعشون؟!!!!

من کیستای ریز دارم تو تخمدونام

راستی تا میتونی شیرینی جاتو حذف کن لا مصب قاتل تخمدانه دکتر من میگفت کلا نخور وزنتم کم کن برای تخمدا ...

وای تو این دوروز کلی خوردم اخه خیلی نمیخریم 

عید بود وشیرینی

2706