2737
2734
عنوان

اوناییکه تنبلی تخمدان شدید دارین چجور فهمیدین حامله این؟

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا علت تنبلی تخمدان حساس بودن بدن به انسولینه. بدن نمیتونه درست شیرینی جاتو دفع کنه هم قندت میره بالا هم جلوی بارداری رو میگیره تخمدان تنبل میکنه. نونو ماکارونی و فست فود و برنجم تا جایی که برات ممکنه کم کن. من خودمم الان دادم وزن کم میکنم. تنها راهش پرهیز و توجه به سلامتیه راستی سبزیجات زیاد بخور کلم بروکلی یلدت نره. من یه دونه کیست داشتم با سبزیجاتو عرقیجات دفعش کردم

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2731
اصلا علت تنبلی تخمدان حساس بودن بدن به انسولینه. بدن نمیتونه درست شیرینی جاتو دفع کنه هم قندت میره ب ...

نون وبرنج ک مدام میخورم ولی بقیه چیزا کمتررر

ورزش کردم اصلا شکمم تکون نخورد فقط سایز کم کردم

ورزش خیلی موثره مخصوصا ایروبیک من همون ماه یادمه چون ماه رمضان بود خودمو کشیدم قبلش ۷۰ بودم ۶۵شده بو ...

من ۷۵ بودم اگه اشتباه نکنم شدم ۶۸ ولی بازم فک کنم چاق شدم

همش گشنم میشه

شنیدم کیست های ریز با تعداد زیاد از گرمی خوردن زیاده. بزنی نت طب سنتی کلا توضیح داده چه کنی برای دفعش. گمونم سردی براش خوبه فقط زیاده روی نکن که ضرر داره کیست من یه دونه بزرگ بود سرچ زدم طب سنتی دیدم نوشته از سردی کیست بزرگ میزنه تخمدان.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2738
شنیدم کیست های ریز با تعداد زیاد از گرمی خوردن زیاده. بزنی نت طب سنتی کلا توضیح داده چه کنی برای دفع ...

اخه من بدنم سرد شده بود همچینم گرمی نخوردم ولی یهو دیدم دیگه سرد نیست بدنم الان دستام ک مدام سرد بود مدام گرمن 

خیلی عجیبه فقط روغن چن بار ماساژ دادم  شکممو وبا تو غدا زنجبیل وزیره ریختم

چایی هم کمتر خوردم

نون وبرنج ک مدام میخورم ولی بقیه چیزا کمتررر ورزش کردم اصلا شکمم تکون نخورد فقط سایز کم کردم

من الان پونزده روزه یه مدل رژیم معروف دارم میگیرم که توش برنجو نونو به حداقل رسوندم و بیشتر سالادو سبزیجاتو مرغو ماهی و .. میخورم به جای نون سالادو زیادش کردم که سیر شم.توی این پونزده روز 3 کیلو کم کردم شکمم زیاد نبود ولی بیشتر از هر جا شکمم آب شده. نونو برنج شکمو بزرگ میکنه و سنگینی شکم واسه تخمدان خوب نیست. بارداری رو هم حسابی تحت تاثیر قرار میده.