1177
648
عنوان

متنفرم از عید

376 بازدید | 23 پست

عید ک میشه شوهرم اجبارم میکنه بریم ویلای باباش اینا تا بعد ۱۳ ......لالم بخدا نمیتونم جوابشو بدم ....بدم میاد از شوهرم وفامیلای خشک مذهبیش ‌......من قبلا خیلی تو عید شاد بودم میخندیدم فامیلامون خیلی خوب بودن .بدم میاد از کلفتی مادر شوهرو خواهر شوهرام اهههههه.واقعو خسته شدم 

اوووو اگه یه سال که رفتی بعدش از دماغ شوهرت در میاوردی دیگه بهت اصرار نمیکرد که بری

اونجا هیچ کاری انجام نده همش تو خودت باش و ناراحت

بزار شوهرت بفهمه دوست نداری

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

به کمپین آجیل نخریم

سبزه نخریم

ماهی نخریم

لباس عید نخریم

ملحق شو😅😂

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
هر سال با گریه عیدو زهر مار کردم واسش

خب پس شوهرت از اوناییه که از رو نمیره متاسفانه

راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐
1189
اوووو اگه یه سال که رفتی بعدش از دماغ شوهرت در میاوردی دیگه بهت اصرار نمیکرد که بری اونجا هیچ کاری ...

خیلی مغرور و عصبی و لجبازه.  باباش اینا کشتن مارو هی میگن بیاین اه

منم بعدازدواجم این حسوبه عیدوسیزده دارم،،،خیلی کم فرهنگن همش میرن یه جایی که هیچکس نباشه وفقط خودشون ...

دلم میخواد سال تحویل مامان بابای خودمو بغل کنم

1179
خیلی مغرور و عصبی و لجبازه.  باباش اینا کشتن مارو هی میگن بیاین اه

برو 

اونجا همش بخواب 

بخور بریز

با شوهرت دعوا کن

با تلفنحرف برن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

یه بهونه ای بیارر

نرو مگه زوره. وقتی اذیت میشی

اگه میشه شوهرتو با زبون خوش راضی کن بگو ک دوست داری سال تحویل خونه خودتون باشی...

♥..دیگر چه جای خواهش و نذر و اجابتی؟ وقتی امید نیست به هیچ استجابتی.. حال مرا نپرس در این روزها اگر، جویای حال خسته ام از روی عادتی.

موقع ظرف شستن مثل دست و پا چلفتی ها صد تا ظرف بشکن

موقع چای ریختن چای بریز روزمین بعدم افتضاح تمیز کن

ختما چند تا استکان بشکن

ی غذای افتضاح درست کن

زیر غذاشونو خاموش کن گند بخوره

نمک زیاد بریز توش شور بشه!

1178