2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فکر میکردم نسل اینایی که قبل عید میرن خرید رو به انقراضه ولی هستن هنوز🐻

عيده و لباس نو...

عيد ه و خونه تكوني...

عيد ه واجيل و شيريني...

عيده و بوي عيدي لأي قران

عيده و هفتسين و سمنو پزون قبل تحويل سال...

عيده و ديدو بازيد و صله رحم

عيد همين چيزاي ديگه

عيد عشقه عشق

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728

200مانتو

100 شلوار

100 کفش

100 کیف 

85 روسری

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 
2738

هیچی 😑چه خبره مگه برم لباس بخرم 

عیدم نشستم تو خونه مث همیشه 

چیزیم لازم نداشتم برم خرید 🙂

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷
دوستانی که عکس خواسته بودن چیز خاصی نیست فقط پول برند همین😢😢😢 ولی خدایی تو سرم قشنگه😄😄😄😄

مبارکت باشه عشقم

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2706