2752
2739

انگار بی پولتون من بودم ک با۶۰۰همه چی خریدم

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

25 روسری.39 کفش.30 شلوار.95 کیف.  

دخترم 45 پیراهن .18 جوراب شلواری.80 کفش.

شوهرمم هیچی نخرید

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2731

مانتو و شلوار و شال گرفتم که شد ۴۰۰ ولی هنوز کیف و کفش نگرفتم

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
من از خریدمون عذاب وجدان گرفتم اخه با مستاجری چرا خرج کردم توقعم دارم خونه دارشم 😔

منم قبل عید به شوهرم گفتم هیچی نمیحام ولی کلاعید تا عد خرید میکنم گفتم مال پارسال زیاد هس دارم فردا میخایمم بریم مسافرت شازده پر رو شده دیگه حتی تعارف نکرده جیزی لازم نداری ... ولی برا خودش کلی لباس وادکلن؟گرفته .. کلا عذاب وجدان نگیر با خیالراحت بپوش

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2740
90 روسری 120 شومیز  110 شلوار 140 مانتو 70 کیف  110 کفش  150 لوازم ارایش 70 ار ...

خوب شده با قیمت کم همهچی خریدی لوازم ارایشیت محصوصا خیلی خوب شده 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

مانتو رنگ بنفش 100

روسری رنگ ارغوانی 30

شلوار راستا رنگ مشکی 40 جنسشم خیلی خوبه😮

کفش 70 ی کفش دیگم 30 ک میشه 100 تومن کفشام

کلش شد 270😃

دوتا مانتو دارم ک دومرتبه بیشتر نپوشیدم مال 4ماه قبلن 

مانتو ۷۰،روسری ۲۵،کیف ۵۰،کفش ۵۰،شلوار ۴۵ (مامام خریده بود شلوارمو).

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله