2737
2739
عنوان

یک مرد بین این دوتا خانم کدومو انتخاب میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر منم همینه. من اگه بدونم ذره ای هنوز تو قلبش اون خانم جا داره اصلا و ابدا نمیمونم و بچه هامو خودم ...

اسی یادمه ی دختر خانمی سالها پیش ۲۰ سالش بود کشته مرده 😂ی پسر معناد بود بیکار ..هیچی نداشت ..دختره خیلی سر بود ..خلاصه این خودکشی هم کرد بخاطر پسره ..هیچی اومدن اینارو عقد کردن رفتن سر زندگی ...الان سالها گذشته 

هنوز شوهره معتاد با ۳ بچه ...😐وضعیت زندگی هم بد نیست خانمه کاری بود ...خلاصه هنوزم شوهرشو دوس داره 

چیزی ک آدم از ته قلبش بخواد حتی اگه همه دنیا بگن وای نکن زشته بده مناسب تو نیست فلانه تو کله یارو نمیره

حالا هی بگیم بخدا زنت خوبه اله بله ..عقل نداری فلانی 

آدم کور کره حالیش نی

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

معلوم که زنش رو ترجيح میده به اون خانم 

آخه اون خانم‌کی باشه که بخواد تو زندگیش جایی داشته باشه شایدم اگه آدم هرزه ای باشه به مدت با عشق اولش بچرخه و وانمود کنه دلتنگه ولی خب یه تار مو زن و بچش به زن غریبه و بچه هاش نمیده 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2731

اونی که سینه بزرگتری داره😂

فقط 47 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پر از ایده برای نوشتن رمان و فیکشن اما بسیار تنبل! لطفا درجواب پست های من یک "پاشو برو ادامه فیکت رو بنویس" بگویید بلکه شاید تکونی به خودم دادم 😂😔 تازه گوربه هارو هم دوس دارم:>🐈‍⬛ سینگل بخ بخ♡

الان وقتشه خانومش ببرتش زیر قسط و قرض تا یوقت اون روی خیر بودنش گل نکنه بره سراغ بچه یتیمای عشق بچگی 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
بالاخره که حتی تو قرآن هم اومده به راستی که مکر شما زنان بزرگ است.. یه زن خوب میتونه دلبری کنه...آقا ...

این آیه رو برام بیار میخوام‌برم بخونمش 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
الان وقتشه خانومش ببرتش زیر قسط و قرض تا یوقت اون روی خیر بودنش گل نکنه بره سراغ بچه یتیمای عشق بچگی ...

جالبه بگم خانم دومی خیلی پولداره ولی آقاهه زیاد نه.. . پس حس خیر بودن نمیتونه پیدا کنه...

2740
جالبه بگم خانم دومی خیلی پولداره ولی آقاهه زیاد نه.. . پس حس خیر بودن نمیتونه پیدا کنه...

که اینطور به هرحال زندگی رو شادترش کن 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
اسی یادمه ی دختر خانمی سالها پیش ۲۰ سالش بود کشته مرده 😂ی پسر معناد بود بیکار ..هیچی نداشت ..دختره ...

چ بد.. کاش این عشق زندگی پاکی بود..از نظر من یه دختر 20 ساله نمیتونه عاشق باشه.. یه حس زودگذره  

چون قبل اشنایی با شما،خودش رابطه با اون خانم رو تموم کرده یعنی نمیخوادش. ولی حواست جمع باشه بعضی زنه ...

خداروشکر خوبه و دوست داشتنشو بهم ثابت کرده ولی متاسفانه اطرافیان گرگن.. اون خانمه هیچ اعتمادی بهش نیست

2706