2733
2734
عنوان

یک مرد بین این دوتا خانم کدومو انتخاب میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 60 پست
به اون زن که شوهرش فوت شده هم بستگی داره . شاید بیاد و دلبری کنه و .... شایدم پی زندگیش باشه. 

اون زن تا شوهرشم زنده بود هرجا مادر آقاهه رو میدید میگفت چرا تو نمیذاشتی و فلان و... با وجود شوهر.. حالا که شوهر نداره بنظرت کرم نمیریزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله ..هیچی جای عشقو نمیگیره ...اگه هنوز ته قلبش بخوادش میره سمتش

خب آقاهه 3 سال قبل از آشنایی با اولی ظاهرا اون خانمو برای همیشه از قلبش میندازه بیرون..کلا قبلش هم ارتباطی نداشتن 

حالا قضیه چیه استارتر؟

همینه عزیزم.. برام سوال پیش اومد ممکنه یه مرد دوباره بره پی عشق بچگیش در حالی که خودش پسش زد و میگه یه ننگ تو زندگیم بوده.. خانمه زیاد سنگین نیست. ولی اولی تو زندگیش حتی با یه مرد تو دوران مجردیش هم سلام علیک نکرده و پاک زندگی کرده

شک نکن اگه با دومی بره زندگیش به مشکل برمیخوره اگه عقل و درایت داشته باشه اولیو انتخاب میکنه چون امت ...

بالاخره که حتی تو قرآن هم اومده به راستی که مکر شما زنان بزرگ است.. یه زن خوب میتونه دلبری کنه...آقاهه خوبه و قابل اعتماد ولی اون خانم اصلا و ابدا

خب آقاهه 3 سال قبل از آشنایی با اولی ظاهرا اون خانمو برای همیشه از قلبش میندازه بیرون..کلا قبلش هم ا ...

مرد جماعت چیزی از ته قلبش بخواد میشه ...

حالا میخواد زنش دختر پیغمبر باشه ..

وقتی ته دلت چیزی دیگس با ۱۰ بچه و زندگی لاکچری بازم جهنمه براش ..ما هم میدونیم که زنش بسیار زن خوبیه ولی  فایده اون نمیفهمع...ما همچین موردی داشتیم تو فامیل

آخرش مرده با خانمه ازدواج کرد ..زنشم جدا شد

هر کدوم الان زندگی خودشون دارن ...اویل سخته ولی بعدن جادمیوفته .همه میگن خانمش خانم بی نظیری بود حتی خودمم میگم ولی وقتی یارو تو کلش نمیره زوری ک نمیشه

خانمه دوتا بچه داره و الانم زندگی عالیه ..شوهره هم با اون خانم زندگی میکنه ی پسر دارن ..اونام زندگیشون بد نیست

خلاصه وقتی آدمی دلش نمیخواد تو زندگی بپونه همون بهتر ک بره 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
نه بابا نمیره نگران نباش.نزار بفهمه تو نگران این مساله هستی که بد میشه

اون میدونه خب.. البته من راجب این موضوع ناراحت نبودم.. راجب خانوادش بوده که بعضیشون اسم خانمه رو میاوردن وسط.. اونم قسم خورد و گفت من قبل از آشنایی با تو هم از قلبم انداختم بیرون چون یه اشتباه بود... خیلی دوس داشتم کسی تو زندگیم باشه که نفر اول زندگیش باشم نه دوم.. که حالا اینجور تو برزخ باشم.. من حتی شوهرم نره هم حس ناکافی بودن میکنم.. 

مرد جماعت چیزی از ته قلبش بخواد میشه ... حالا میخواد زنش دختر پیغمبر باشه .. وقتی ته دلت چیزی دیگس ...

نظر منم همینه. من اگه بدونم ذره ای هنوز تو قلبش اون خانم جا داره اصلا و ابدا نمیمونم و بچه هامو خودم میرم بزرگ میکنم.. اون میدونه چ شخصیتی دارم.. ولی تا بحال هیچی نگفته ولی من ته دلم نگرانم نکنه هنوز دوستش داشته باشه

2706