2737
2734
عنوان

كمك كنيد حالم خيلي بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 105 پست
هزیزم ناراحت نباش  اونا باید ناراحت باشن ک همچین زن داداشیو از دس دادن شوهرتم انقد محبت کن با ...

وا😏

چ چيزايي يادش ميدي مگه كسي ميتونه خونوادشو فراموش كنه اون دوستان منظورشون اين بود ك اگه خواهر شوهر هول داده اينم هلش ميداد و برادر دخالت نميكرد ن اينكه بره دست رو خواهرش بلند كنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولش كه نكرد خواهرش منو هول داد گفت گمشو بيرون

میگم بهش فکر نکنننن دیگه 

این ادما ارزش فکر کردنو نداااااارن اصلاااا 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
وا😏 چ چيزايي يادش ميدي مگه كسي ميتونه خونوادشو فراموش كنه اون دوستان منظورشون اين بود ك اگه خواهر ...

منم ناراحتم سعي كردم جلوشو بگيرم ولي خاله و خواهرها و نوه و همه همشون به ما حمله ميكردن

2731
هيچي رفتم خونشون استقبال برادرشون با دسته گل ديديم كسي خونه نيست زنگ زديم گفتن ما براي خريد رفتيم بي ...

من حدس ميزدم سر مسائل الكي دعوا درست كردي و انقد ازت دلخورن كه الان دبگه پاپيش گذاشتنتم نميخوان. استقبالتم نميخواستن. ديگه با چه زبوني بهت بگن؟ بهتره زندگي خودتو بكني و كاري بهشون نداشته باشي. و بذاري هر جور خودشون ميذونن با برادرشون معاشرت كنن. 

رفتم تاپيكاتم خوندم مشخصه اعتمادبنفست پايينه و حساسي. رو خودت كار كن و رفتار ديگرانو زياد جدي نگير. يكي از بدتربن كارا تو اين دنيا اختلاف انداختن بين خانواده ست. بترس از كارما كه تو همين دنيا سرت مياد هركار بكني. خودت هم مادر ميشي و... 

حرف و حديثاي كوچيكو كش نده. تمركزتو بذار رو زندگي خودت. رابطتونم انقدد خراب شده كه درست كردنش سخته مشخصه هر دو طرفم دل پري دارن و حاضر نيستن كوتاه بيان. فعلن ديگه پا پيش نذار چون ته دل چركين باشه نه با گل نه هيچ چيز سطحي و ظاهري ذزست نميشه. اونام مادرشون مريضه به حال خودشون بذارشون دختر خوب 

اخه مادرش مريضه ما نخواستيم اين موضوع كوچيك كش پيدا كنه

الان کش پیدا نکرد؟! بدتر شد که یه بار وظیفتون بود برید و دیگه بقیش به عهده اونا بود وقتی اونا نمیخوان آشتی کنن دیگه این وظیفه از شما ساقط شده بیخیالشون شو زندگیه خودتو بکن فکر کن اصلا وجود ندارن بیکاریا الکی واسه خودت جنگ اعصاب درست میکنی

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
منم ناراحتم سعي كردم جلوشو بگيرم ولي خاله و خواهرها و نوه و همه همشون به ما حمله ميكردن

خب عزيزم وقتي ميبيني دوس ندارن بري ديگه نرو شوهرتم رفتارشونو ديد با چشم همون لحظه از خونشون ميرفتيد بيرون 

وا😏 چ چيزايي يادش ميدي مگه كسي ميتونه خونوادشو فراموش كنه اون دوستان منظورشون اين بود ك اگه خواهر ...

اره این درسته

اینکه برادره به خاطر هل دادن بگیره خواهرشو بزنه نابخشودنی هست... اونم جلو زنش

خیلی خواهرشو خورد کرده  

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

خب این ب خاطر مظلومیش بوده ب خاطر حفظ حرمتا بوده ک سکوت کرده 

میفرمایین وقتی خانواد٧ شوهرش دستور دادن حق ندارید دیگه بیاید اینا باز هلک و هلک راه بیفتن برن . نه عزیزم .. اینکه داداشه خواهرشو زده دلیل نمیشه که اسی مقصر باشه ک شما هی میگین .. 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
من حدس ميزدم سر مسائل الكي دعوا درست كردي و انقد ازت دلخورن كه الان دبگه پاپيش گذاشتنتم نميخوان. است ...

اره واقعا درسته

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خب این ب خاطر مظلومیش بوده ب خاطر حفظ حرمتا بوده ک سکوت کرده  میفرمایین وقتی خانواد٧ شوهرش دست ...

الان مساله بنظرم مقصر بودن استارتر نیست

مساله کار زشت شوهر استارتر هست

مرد متشخص دست رو زن بلند نمیکنه 

من حدس ميزدم سر مسائل الكي دعوا درست كردي و انقد ازت دلخورن كه الان دبگه پاپيش گذاشتنتم نميخوان. است ...

شما از كجا ميدوني من از زبونشون چه ها كشيدم 

پدرم ارتشيه سالها ميگفتارتشيهاي گدا

سر جهيزيه سر هزار تا چيز اعصاب منرو خورد ميكردن  و من هميشه سكوت ميكردم و منطقشون اينه كه اگه ما چيزيزگفتيم تو نبايد جواب بدي چون مادرمون مريضه و وووو د

وااا بنده خدا کاری نکرده ک محکومش میکنین 

حتما باید ازون عروس بدجنسا باشه ک احترامش کن 

چ زمونه بدی شده واقعا راس گفتن خوبی ک از حد بگزرد نادان خیال بد کند 

یا حق

خب این ب خاطر مظلومیش بوده ب خاطر حفظ حرمتا بوده ک سکوت کرده  میفرمایین وقتی خانواد٧ شوهرش دست ...

من نميگم اسي مقصره عزيزمن ميگيم وقتي نميخوانش ازش بشدت دلخورن هر چي نزديكتر بشن دلخوريا زياد ميشه پس بهتره فعلا اونجا نره ي مدت

استار تر بابا اصل قضیه رو بگو  

اون اول اول اول چه کردی؟! اینا اینقدر خون به دل هستن از دستت؟! خوب همه با هم بیمار روانی که نیستن  

ی زخمی زدی، بعدشم شوهرت رو زخمه نمک ریخته  

ول کن بنظرم به زندگیت برس تا کم کم ناراحتی ها رو زمان حل کنه

2706