2733
2739
عنوان

كمك كنيد حالم خيلي بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 105 پست
يعني يه مادر مريض تو خونه س ادم بره با خواهراش دعوا كنه يكيشونم بزنه و بياد بره... اسم خودشم بذاره م ...

همسرم طفلي چند بار رفت تو اتاق با خواهرش صحبت كرد گفت به خاطر مامان كوتاه بيا و نمامش كن ولي خواهرش بلند به من فحش ميداد

ديگه از اين به بعد همين ميشه ولي به سوهرمم پيام دادن ديگه حق نداري بياي واسه شوهرم ناراحتم گناه داره

معلومه... منم بودم ميگفتم اون داداش بره گمشه برا هميشه... حالا شما چيكار كردي كه انقد ازت شاكين؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس فحش میدی به هر دوتاشون فحش بده نه فقط به آقا. بعدشم شما از کجا میدونی این خانوم دعوا درست کرده ت ...

دقیقا همینو بگو 

ادم ب خدا زورش میکیره اینقد یه طرفه قضاوت میکنن

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

وای وای چرا بزنه ؟

خوب مگه تو بچه ای؟! که اون دست رو خواهرش بلند کنه؟!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
معلومه... منم بودم ميگفتم اون داداش بره گمشه برا هميشه... حالا شما چيكار كردي كه انقد ازت شاكين؟&nbs ...

هيچي رفتم خونشون استقبال برادرشون با دسته گل ديديم كسي خونه نيست زنگ زديم گفتن ما براي خريد رفتيم بيرون  با اينكع ميدونستن ما مياييم من ناراحت شدم گفتم حداقل يه زنگ ميزديد ما يك ساعت تو راه بوديم نياييم پشت در

گفتن تو نبايد ماراحت بشي و حق ناراحتي نداري همين موضوع كش پيدا كرد

همسرم طفلي چند بار رفت تو اتاق با خواهرش صحبت كرد گفت به خاطر مامان كوتاه بيا و نمامش كن ولي خواهرش ...

خوب کار شوهرت خیلی بد بوده....

مادر شوهر و پدر شوهرت هیچی نگفتن؟

بابای من بود مینداخت همچین داداشی رو بیرون از خونه؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
يعني يه مادر مريض تو خونه س ادم بره با خواهراش دعوا كنه يكيشونم بزنه و بياد بره... اسم خودشم بذاره م ...

می فرمایین خواهر شوهر فحش بده  و هولش بده عروس هم بر و بر وایسه نگاه کنه مث منگلا؟ نه عزیزم با ادم بیشعور باید همینطور رفتار کرد

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
هيچي رفتم خونشون استقبال برادرشون با دسته گل ديديم كسي خونه نيست زنگ زديم گفتن ما براي خريد رفتيم بي ...

خوب این که اونا نباید ناراحت بشن! تو باید ناراحت شی!!!

چیزی گفتی ؟ حرفی زدی؟ 

2738
می فرمایین خواهر شوهر فحش بده  و هولش بده عروس هم بر و بر وایسه نگاه کنه مث منگلا؟ نه عزیزم با ...

نه خوب ...

ولی رفته آشتی

و حتما قبلا حرفاشو زده بوده...

چرا كارش بد بوده اينكه رفته بوديم اشتي كنيم قضيه فيصله پيدا كنه؟

اینکه دست روی زن بلند کرده!

چون مرده باید دست بلند کنه رو زن!؟ 

ا

همسرم طفلي چند بار رفت تو اتاق با خواهرش صحبت كرد گفت به خاطر مامان كوتاه بيا و نمامش كن ولي خواهرش ...

هزیزم ناراحت نباش 

اونا باید ناراحت باشن ک همچین زن داداشیو از دس دادن

شوهرتم انقد محبت کن با خانواده خودت گرم بگیر ک اوونا از یادش بره 

استارتر به نظرم شما مقصری خب دوروز پاشدی رفتی دیدی محل نمیزارن خب عزیز من بیخیال شو واسه شخصیت خودت احترام بزار یه بار پیش قدم شدی دیدی روتو نمیگیرن دیگه نباید کشش میدادی شایداصلا ازت خوششون نمیاد زوری که نیست خو حتما باید بگیرن بزننت یا همچین شری به پا کنی که برادر رو خواهرش دست بلند کنه آشتی نمیکنن به درک شما زندگیه خودتو بکن چیکار به کار اونا داری شوهرت خودش میدونه و خانوادش

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
خوب این که اونا نباید ناراحت بشن! تو باید ناراحت شی!!! چیزی گفتی ؟ حرفی زدی؟ 

نه گفتم دلم شكست با اين حال دوباره فرداش رفتيم خونشون و خواهرش مدام به ما حمله ميكرد به خاطر شما حال مامان بد شده 

2706