2737
2739
نه...ولی هنرمندم... دید هنری خوبی دارم

میشه در مورد خونه من نظر بدین البته چون مستاجرم رنگ کابینت از عهده من خارجه

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
دقیقا  البته کلا سلیقه بیشتر ایرانیا اینطوریه مثلا اکثرا وسایل طلایی بزرگ دوست دارن مبلای طلای ...

تو اکثر عکس هایی که خانم ها گذاشتن...

و قبلا من تو عکس جهاز و اینا تو نت دیدم یا خونه های دیگران میرم

ترکیب رنگ درستی خونه ها ندارن... و بلد نیستن چیرو برای کجا بخرن... ممکنه تک تک ، وسایلاشون قشنگ باشه، ولی در کنار هم ترکیب بدی میدی... بنده خداها کلی هم پول میدن ولی میگم چون دید هنری ندارن ، در آخر خوب نمیشه...

البته تازگیا می بینم که بعضی خانمها خیلی خوب خونه شون رو می چینن... و اصلا از الگوهای مسخره که حتما فرش باید فلان باشه و اینا پیروی نمی کنن..

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه در مورد خونه من نظر بدین البته چون مستاجرم رنگ کابینت از عهده من خارجه

ببینم عکسشو

2731

آینه شمعدونمو مادرشوهرم بدون اطلاع من خریده تو سلیقه من نیس منتظرم برم خونه بزرگتر بذارمش ی جایی با دید کمتر

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2738
دیدین؟

خب...خداروشکر باز وسایل شما تقریبا تویه یه توناژه!

اول این که بخاری کنار وسایل آنتیک وجهه خوبی نداره

دوم که خونه تون خیلی خالیه... می تونید با خریدن چهارپایه های کوچیک مثلا سه تا کوچیک کنارهم ، به رنگ های قهوه ای نسکافه ای، سبزآبی و...کنارهم فضای خالی رو پر کنید و روشون رو با شیشه گلدونای تک شاخه ای، یا مجسمه و مخصوصاااا گلدون و تراریوم و اینا تزیینش کنید...

گل و گیاه بی نهایت خونه رو زیبا می کنه... یه گوشه از خونه رو بهشون اختصاص بدین...

تابلو و نقاشی رو دیواراتون دیده نمیشه... می تونید از عکس های خودتون و خانوادگی ، یه دیوار رو به شکل های هماهنگ پر کنید...

می تونید برای گوشه های خونتون از گلدون های بزرگ استفاده کنید...

و قوری های کهنه تون رو بدید بیرون تو گلخونه ها براتون توش گل بکارن... 

کوسن هایی به رنگ های نسکافه ای، نقره ای قهوه ای، و یاسی تیره برای مبل هاتون عالیه...

و از شلف و قفسه می تونید رو دیواراتون استفاده کنید...

همچنین می تونید خونه رو یه رنگ بژ یا نسکافه ای مایل به طوسی کمرنگ بزنید...

که با صورتی ترکیب آرامش بخشی داره...

2706