2737
2734
😂😂😂😂عاشق شوهر سیاهتم🤣🤣شکوفه ذغال

منم عاشق توصیف کردنتم 

شکوفه ذغال😆😆😆

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان شالله دل همتون خوش باشه وخیر خونتون رو ببینید و همه کسای هم که مستاجر هستن به زودی خونه دار بشن.الهی امین.ماهم قصد داریم اوایل سال جدید خونه بسازیم ان شالله با دعای شما که خدا کمکمون کنه..

بعد میام همتون رو زخمی میکنم عکس خونم میذارم😎😎قرارمون سال دیگه همینجا😁

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
آره شوهرمه مرررسي نه عزيزم حواسم بود پوشونديم خودمونو😅

شوهرت ازت سره،مواظب باش ندزدنش🤣🤣

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
2740
وای بسه دیگه برم بیرون تا شوهرم بیدار نشده،عکس تکی میگرفتی لااقل😅

تكي ميذاشتم باز ميگفتين تو خونه به اين بزرگي چرا تنهايي شوهرت كوووو

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

استقبال نشد؟

فکر کردین من از رو میرم خونه رو حسابی سابیدم الکی نیست که

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706