2733
2739
آره خداییش خیلی سخت بود چون مبلهامم خیلی مدلدار بود سخت بود ولی بلاخره واسه عید تموم کردم حالا پارچش ...

نه اتفاقا هم قشنگه ،  هم رنگش متفاوت و خاصه . 

آفرین به تو هنرمند و کدبانو 

مبارکت باشه 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خونت قشنگه عزیرم ولی یکی از بدترین اشتباهات ، گذاشتن تی وی ، کنار پرده س . باید جلوی پرده مبلتو بذا ...

چند بار امتحان کردم مبلا رو جاب جا کردم زیاد جالب نشد چون خونمون کوچیکه زیاد جای تغییرات ندارم مبلا رو هم گذاشتم جلوی پرده زیاد جالب نشد اما بازم ممنون از ایدتون 

2738
عزیزم مبل ات چند تا عسلی دارن؟

۲تا عسلی گلم😊

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
ممنون عزیزم ما فقط یدونه ماهی داریم کوچولو بود اوردیمش الان نصف اکواریومه...هرماهی میاریم میخوره😂می ...

خخخخ خوب کاری میکنه

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
بله منظورم خونه شماس . حس خوبی داره

ممنونم جالبه هرکی هم میاد خونم همینو میگه وهمین حسو داره البته مال دکراسیون خونم نیستها چون دکراسیون خونم قدیمیه 😍😍😍

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
بله منظورم خونه شماس . حس خوبی داره

ولی واسم جالب بود که همین حس خوب رو هم حتی از عکس شما احساس کردین 

بازم ممنونم از لطفتون

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

چه تاپیک سرگرم کننده ای😂

سه سال امضام این بود:یه روز که خیلی دیر نیست میام میگم دیدی تهش قشنگ شد؟الان همون روزیه که خیلیم دیر نبود و اومدم بگم بالاخره تهش قشنگ شد🩺🥼