2737
2739
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از وضو گرفتن پدرشوهرم تو سینک ظرفشویی خونم و چک چک اب در مسیر برگشت بر روی سرامیکا بیزارمممممممممممم ...

منم هی دولا بشم با دستمال پاک کنم اه

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2731

من انقد بدم میاد مهمون میاد مثلا بچه داره شیرینی میبرم بچه 4تا برمیداره مادره انگار نه انگار .از مادرای بیخیال خیلی چندشم میشه.بعد بچشم قشنگ پخش میکنه رو فرشا

همونlia73 سابقم
2740
اگه شکلات با چای نیارن ناراحت میشم  یا استکان چایشون کوچیک باشه بهم برمیخوره  چای کم رنگ ...

یا خدا 😦😦😦خب عزیزم شاید یکی عادت نداره اصلا شکلات بخوره تو خونشم نداره یا مدل استکاناش کوچبکه

ازهورت كشيدنم خيلي بدم مياد خونه فاميل مجبورم تحمل كنم جوري كه واقعا دندونامو به هم فشار ميدم، ولي خونه خودمون يه روز در ميون با مامانم دعوا ميكنم چون چايي رو داغ ميخوره صدا ميده، يعني ببينم چايي دستشه ميرم تو اتاق محكم درو ميبندم، تازگيا فهميدم اين يه بيماريه كه دارم

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
بچه مهمون روی مبل ها بالا پایین کنه یا پاهاشو رو مبل دراز کنه.دوس دارم همون لحظه ببرمش پشت حیاط چنان ...

دقیقااا

عاخه فقط رو مبل نمیرن

رو تخت خوابم هست-.-

بعدشم تپ میخوابن روش

از این که غذا رو سلف سرویس میکنن...

بشقاب ب دست باید بری بریزی.. بعد چون تعداد زیاده رو میز جا نمیشن همه باید بشینی رو مبل بشقابو بگیری دستت بخوری...هر کی یه گوشه 

واقعا ب نظرم شیک و با کلاس نیست...

اگه تعداد زیاده خیلی خوبه یه سفره بندازن همه دور هم بشینن.. راحت تره....

من ک خوشم نمیاد از ادا اطوار بعضی فامیلا... 

از این که یه مهمونی میدن میری میای.. میبینی هدف فقط نمایش دکور جدید خونه یا رو نمایی از ماشین جدید.. یا اعلام دارایی هاشونه...

از این که مهمون بیاد خونه مون به بهونه ی خودمونی بودن و صمیمیت پاشه بره ازین اتاق ب اون اتاق رو تخت تو حموم تو کمد... و... هم بدم میاد..

نه ب اون فیس و افاده شون نه ب این کارها.. 

واه واه😂😂😂😂😂😂

وقتی مهمونی میرم:

با دست خیس بهم دست بدن

موقع غذا ملچ ملوچ و همه چیو دهنی کنن

تو ژله یا ترشی قاشق نذارن😠

برنج یه دیس درست کنن واسه ۲۰ نفر بعد مهمونا از ترس کم اومدن نخورن آخرش میزبان بگه وای چه زیاد اومد😒

حالا مهمونی دادن

برن تو اتاقم رو تختم بشینن(حساسم)

دستشون دردنکنه ولی وقتی ظرف میشورن و تموم میشه میرم سینکو میبینم پر از کف و آت آشغال.خب عزیزم یه آب میریختی

در یخچالمو باز کنن

و اینکه هی راه به راه چایی بخوان