2733
2734
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست

از اینکه نظرات و عقایدشونو بخوان بهم تحمیل کنن.وگرنه از موی توی غذا ام بدم نمیاد 😛 تازه اگه مو بلند باشه نصفش رفته باشه تو معدم نصفش تو دهنم مونده باشه بعد بردارم بکشمش بیرون لذتم میبرم 😍😛😛😛

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

غذا بوی ضخم بده😐مو تو غذا باشه اب ولرم بیارن رو سفره غذای تکراری بدن یعنی هردفعه که بریم غذای سری قبلو بدن دهنشون صدا بده باد گلو بزنن سر سفره یا توی جمع 

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

سالادی که با دست نشسته (شستشو نشده) درست شده باشه، ودر حال تماشای درست کردنش باشی!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2740

اینکه میان خونم خوراکی که میارم بخوریم مثل کیک بیسکوییت و این چیزها رو میدن دست بچشون بچه هم راه میوفته تو خونه با اون خوراکی

تمام خونه میشه خورده کیک

متنفرم ها

من دختر خودم اجازه همچین کاری تو خونم نداره حتما رو زیرانداز خوراکی میخوره

خونه کسی هم بریم ابدا دستش نمیدم راه بیوفته

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706