2410
2716

اینکه تو رفت و آمداتون بقیه چکارا و رفتارایی از خودشون نشون بدن بدتون میاد یا چندشتون میشه حتا

خودم مثلا اگه تو سینی که چایی میارن آب یا چایی ریخته باشه خیس باشه چندشم میشه://

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مو تو غذا

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2714

من وقتی می ریزن تو اشپزخونه بخان ظرف بشورن بدم میاد ظرف ها رو لب پر میکننننننن

یا کف اشپزخونه خیس بشه بدم میاد

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

من رفتم خونه داییم اینا دختر داییم که سی سالشه از تو اتاق اومد بیرون عوص اینکه بامن سلام علیک کنه اول باخواهرزاده هفت سالش که جلویه من وایساده بود روبوسی کرد دوساعت  کاش پشتمو میکردم بهش 

مو ت غذا فقط حالم بد میشه 😑

چای هم ت سینی بریزه و چای کف داشته باشه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706