2737
2734
عنوان

دل نگرانی های مادرانه

521 بازدید | 14 پست

وقتی فهمیدم باردارم ، شدیدا سرما خورده بودم . اما به خاطر شرایطم نمیتونستم هیچ دارویی بخورم. شروع دل شوره های من برای دخترم بود. 

هر روز از بارداریم یه شوک جدید بهم وارد میشد. 

اول گفتن ازمایش غربالگریت مشکل داره ، رفتم آمینو هیچی نبود خدارو شکر

، یه روز گفتن قلبش سوراخه ، رفتم سونو مشکلی نبود 

یه بار گفتن اب جنین زیاده ، رفتم ازمایش دادم گفتن سالمی ، 

یه روز گفتن‌ ضربان قلبش بالاس ، رفتم مانیتور  شدم ، همه چی طبیعی بود. 

اخر بارداری گفتن وزن گیری جنین مشکل داره ، باید زود تر زایمان کنی . اخرش با وزن ۳ کیلو به دنیا اومد.

سالم و سلامت بود 

گفتن زردیش بالاس ، فورا باید بستری شه . از من اصرار که میبرمش خونه ، از بقیه اصرار که حتما بیمارستان . 

بعد گفتن مشکوک به تیروییده . چند بار ازش خون گرفتن تا معلوم شد هیچی نیست .  

از رفلاکس نگم که همش میگفتن باید بچه رو ببری سونو گرافی حتما ، خطرناکه 

حالا ۶ ماهش شده دخترکم 

شیطون ، جهار دست و پا میره . میشینه و خنده از رو لبش قطع نمیشه . 

اما بردمش واسه واکسن میگن رشد دور سرش خوب نیست . 

همش میگم اینم مثل همه اون حرفا یه حدس پزشکیه 

اما دلم بازم واسش نگران و غصه داره

مامان النا و آیرین «

من بچه ام‌ رو حتی یکبار بهداشت نبردم بس که علم کافی ندارن و فقط استرس میدن.اینو از بقیه که قبل از من بچه دار شده بودن شنیدم و فقط پیش متخصص بردم

ان شاء‌الله چیزی نیست و سالم و سلامت به رشدش ادامه میده

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب ، تمامی موردهایی که گفتی بجز تیرویید رو‌ منم سر بارداری و بدنیا اومدنش تجربه کردم ، تازه به من گفتن قلبش سوراخه ، هشت ماهگی اکو کردم خدا رو شکر سالم بود ، یک بار هم یه دکتر نادون مجوز  سقط رو‌ داد که رفتم پیگیری و سونو و اکو قلب جنین کردم اونم خدا رو شکر مشکل نداشت ، الان به لطف خدا دخترم شش سالشه ، بسیار باهوش ، مودب و خلاق 💖

2728

مگ واکسن پیشگیری از سرماخوردگی نزدید؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

راستی خداروشکر کن که ته همه استرس های مادرانه بچه ات صحیح و سالم دنیا اومد

من برعکس شما هر آزماسش و سونو و ...رفتم گفتن سالم سالم خودم بارداری عالی و سالم و همه چیز ظاهرا مرتب

ولی بچه ام با بیماری فوق نادر دنیا اومد که خودشون تا ۶ ساعت بعد تولد نمی دونستن اسم بیماری اش چیه

البته ظاهری نبود داخلی بود ولی یه مقدار نقص ظاهری نامحسوسم داشت که خداروشکر کسی متوجه نشد و الان روند درمانش داره پیش میره

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
نميدونم چرا جديدا هر بچه اي رو ميبرن براي چکاب ميگن دور سرش کوچيکه..به دوستم و بچه خواهرمم همينو گفت ...

یه جوریه که انگار دوست دارن همه درگیر ازمایش و دارو و درمان بشن

مامان النا و آیرین «
2738

این بهداشت اطلاعات درستی به آدم نمیده

من بچمو بردم بهداشت برا واکسن

به من گفتن برو بیرونو ...

بعد به مامانم گفته بودن بچه مشکل داره

زیر زبونش ی بند کوچیک هست

گفته بودن بچه شما اینو نداره

بخاطر همین نمیتونه از سینه مادرشیربخوره و...

کلی از این چیزا

من مامانم چقد که ناراحت شده بود

بعدا بمن گفت

من گریه مامانم گریه

اصلا ی وضعی

تا بچه رو بردم پیش متخصص

گفته بسه خانوم این چرتوپرتا چیه

بچتون سالمه

اون لحظه انگار همه دتیا رو بهم دادن

من بچه ام‌ رو حتی یکبار بهداشت نبردم بس که علم کافی ندارن و فقط استرس میدن.اینو از بقیه که قبل از من ...

تحت نظر پزشک هم هست اما متاسفانه بهداشت همینطور که میگید اصلا تجربه و علم کافی رو ندارن

مامان النا و آیرین «
راستی خداروشکر کن که ته همه استرس های مادرانه بچه ات صحیح و سالم دنیا اومد من برعکس شما هر آزماسش و ...

انشاالله که سلامتیشو به دست میاره❤️

گاهی به خودم میگم دیگه نرم ازمایش بدم الکی. اعتمادم به دکترا و ازمایشگاه به کل از بین رفته

مامان النا و آیرین «
چه جالب ، تمامی موردهایی که گفتی بجز تیرویید رو‌ منم سر بارداری و بدنیا اومدنش تجربه کردم ، تازه به ...

انشالله که دخترتون تنش سالم باشه همیشه 

همین استرسا ادم کم‌کم از پا درمیاره . منکه دیگه به حرفای هیچ دکتری نمیتونم اعتماد کنم.

مامان النا و آیرین «
2706