2733
2739
آها پس صبح میدی من فکرکردم ناشتا خوب نیس باناهارش میدم بخوره آخه صبحانه درست حسابی نمیخوره گفتم معده ...

راستش دختر من صبحونه میخوره ناشتا نیست شاید شما دیرتر بدی بهتر باشه نمیدونم

سلام گلم  ممنون  همچنین شما  سال خوبی داشته باسین

عزیزم تو برای چی بدخترت نشاسته میدی؟ اخه هیچ خاصیتی نداره فقط میدی چاق بشه؟ اخه خدای نکرده قندش میره بالا چون مصرف نشاسته جالب نیست

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی  نه والادرگیرم البته دیگه یبوست نداره بخاطرملین ولی چون اونجاش میسوزه واذیت شد ...

طفلک تینا جون ۲😢😢😢الهی زود خوب بشه 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
عزیزم تو برای چی بدخترت نشاسته میدی؟ اخه هیچ خاصیتی نداره فقط میدی چاق بشه؟ اخه خدای نکرده قندش میره ...

یه مدت بهش میدادم      آره گفتم یکم وزن بگیره که اصلا اثر هم نکرد    ,تقریبا  یکماه دادم بهش دیگه نمیدم  

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
2731

سلام دوستای گل خوبین؟ دخمل پسرا خوبن؟😍

پسرم دوماهه که کامل حرف میزنه جمله های بلند میگه کلا در حال حرف زدنه به حدی که سردرد میگیریم چون یکسره همش توضیح میده 😅

کلمه هاش سخت و آسون نداره همه رو میگه مثل ماها

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
2740
پسر من 11 و 700 وزنشه. 90 سانت قد. هنوزم بی اشتها و بد غذاست. نمیدونم کی درست میشه😐😪

عزیزم اشکال نداره  نگران نباش انشا الله بزرگ تر بشه درست میشه     براش غذاهای  متنوع درست کن ببین کدومو دوست داره        دخترمن  برنج آبگوشت خیلی دوست داره    برا آبگوشت   دعوا میکنه باهامون میگه همش مال خودمه    من هروز درست میکنم      بعضی مواقع تلیت میکنم میخوره  ولی الان  سرماخورده  بچم  ۲۰۰گرم کم کرده خیلی ناراحتم  اشتهاش خیلی کم شده  هدا کنه کم تر نشه   وزنش     دوسالو نیمگی  بیرون وزنش کردیم  ۱۳/۳۰۰بود الان شده۱۳/۱۰۰

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

سلام بچه ها امیدوارم همه تون خوب باشید و بچه هاتون عالی باشن

من تو آپارات و یوتیوب کانال زدم ممنون میشم بیایید عضو بشید و ویدئو هام رو لایک کنید و کامنت بذارید 

https://www.aparat.com/mrzkvp

https://www.youtube.com/channel/UCmpSM92L9vKZrrZiW6S7Q3Q