2737
2734
سلام عزیزم عیدت مبارک .ماشالا نازتر شده الیسا جون خدا حفظش کنه .ایشالا سال خوبی داشته باشین . کارن ...

سلام گلم  عید شما هم مبارک باشه ممنون لطف داری  .خب خداروشکر همینکه یکم تنهایی بتونن بازی کنن خیلی خوبه من دیگه از دوسالگی  مولتی ویتامین و آهن ندادم ولی قراره براش یه شربت ویتامین بگیرم  که هم مولتی داشته باشه هم آهن  والا قرار بود دوسالگی آزمایش ببرم  بهداشت گفت قد و وزنش خوبه نیازی نداری اگه خوب نبود میگفتم ببریش  ولی یکسالگی بردم چکاب کامل  خداروشکر همچیش خوب بود 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلااام خوشگلا

دلم واسه همتون تنگ شده 

ندارم الهام

مامان کارن 

پریا 

ماهگل 

مامان الیسا 

و مامان رهام 

مارال 

دوستای گلم ایشالا سال خوبی داشته باشید التماس دعا 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
سلااام خوشگلا دلم واسه همتون تنگ شده  ندارم الهام مامان کارن  پریا  ماهگل  ...

سلام گلم  ممنون  همچنین شما  سال خوبی داشته باسین 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
2731
2740
سلام مامانا  سال نو مبارک  خوب و خوش باشین ❤❤

ماهگل جون خوبی 

یادته تینایبوست داشت باپیدرولاکس خوب شدهرروزم دفع داشت منتها

ازوقتی ک ازپوشکش گرفتم خیلی ییوستش بدترشده این روزادیگه افتضاح شده 

بهش پیدرولاکس هم میدم انگارن انگاردکترم ک نیس این روزا

حس میکنم اصلامقعدش خیلی سفت شده ازبس نگه میداره خودشو

بدکترپی ام دادم گفت شیاف گلیسیرین بزن چندبار به همون دوزپیدرولاکس روبهش بده چون طبق وزنشه من دوبارشیاف زدم همه نهایت ۱ساعت بعدمیرن تینا۲۴ساعت بعدش رفت پیدرولاکسم انگارگچه هیچ فایده ای نداره حتی خودم یکم دوزشوبیشترکردم بنسبت قبل بازم هیچ ب هیچ 

بمن گفت چون یبوست داشته ترسیده خودشوبیشترنگه میداره والاتغذیشوداروهمه چی میدم نمی‌دونم دیگ چیکارکنم خسته شدم ازبس گریه ولج صورتش همه آب شده دلم میسوزه واسش 

بعدمیدونی عمدی نگه میداره خودشوباعث میشه تشدیدبشه

میترسم هموروییدش بزنه بیرون 

مجبورمم تحمل کنم تا شنبه مطباواشه 

وخدایی که بشدت کافیست
ماهگل جون خوبی  یادته تینایبوست داشت باپیدرولاکس خوب شدهرروزم دفع داشت منتها ازوقتی ک ازپوشکش ...

سلام الهام جون 

خوبی؟

عزیزم 💔 طفلی تینا

من خودم هنوز از پوشک نگرفتم مطالعه و تجربه ندارم. بر اساس تجربه اطرافیان، خودت میدونی دیگه خیلی بچه ها تو فاز پوشک گرفتن یبوست میشن. میترسن یا هر چی، پی پی رو نگه میدارن. علتش بیشتر روانی هست تا گوارشی. 

وقتی علت گوارشی هست سریع تر به دارو جواب میده دیگه چون خود بچه مقاومتی نداره دیگه. ولی وقتی روانیه حتی اگر دارو اثر کنه باز بچه به دفع مقاومت داره. من بودم پیدرولاکس بیشتر میدادم که بچه نتونه نگه داره و در عین حال حواسم به مایعات و ... بود که بچه کم آب نشه. حس خوبی نیست ولی همونجور که خودت میگی یکوقت بچه شقاق و زخم میشه.

الان یادم رفته سقف مجاز پیدرولاکس چقدر بود ولی یادمه تا دوقاشق غذاخوری در روز رو که میشد داد. الان شما چقدر دادی اثر نکرده؟ 

سلام الهام جون  خوبی؟ عزیزم 💔 طفلی تینا  من خودم هنوز از پوشک نگرفتم مطالعه و تجربه ...

ممنون عزیزم 

آره ازپوشک گرفتن باعث یبوست میشه ولی آخه من خیلی وقته گرفتم خیلی راحت میومدولی یبارببخشیدخیلی اذیت شدهمون باعث شدبترسه چون بادسشویی مشکل نداره میادمیشینه ولی خوب می‌ترسه نگه میداره خودشوباعث بدترشدنشه 

دقیقاازنظرروانی ترسیده 

والایمن گفته بوددوسوم قاشق غذاخوری دردوسوم لیوان آب 

من کردمش یه قاشق غذاخوری دریه استکان آب 

یه قوطی کامل تموم کردالان دومیورواخراشه هیچ ب هیچی 

میشه پس یکم بیشترداد؟من نمی‌دونستم تادوقاشق غذاخوری مجازه ؟بعد اگردفعش باپیدرولاکس زیادبشه آب بدن ممکنه کم شه درسته؟؟وگرنه اگ کارنکنه ک آب بدن روکم نمبکنه صرف اینکه فقط دارومیخوره 

حاااامشب بش کیوی دادم ببینم تاثیر می‌کنه کیوی هم والاپسرم خیلی حساسیت نشون داده بودازترسم ب تیناهم ندادم دیگ آخرین راه گفتم اینم بدم. ببینم چجوری میشه تافردا

وخدایی که بشدت کافیست
ممنون عزیزم  آره ازپوشک گرفتن باعث یبوست میشه ولی آخه من خیلی وقته گرفتم خیلی راحت میومدولی یب ...

آخی طفلی بچه اذیت شده اون دفعه چشمش ترسیده 

ببین آره تا دوقاشق رو  مطمئنم دکتر ب من گفته بود. آبش رو بیشتر بریزی بهترم هست اگر میخوره. تازه اونموقع دخترم خیلی کوچیک بود و وزنش کمتر بود. 

آره منظورم این بود که پیدرولاکس زیاد شه اسهال ممکنه بشه آب بدنش کم شه. خود دارو فکر نکنم و نشنیدم مشکلی ایجاد کنه.

آخی طفلی بچه اذیت شده اون دفعه چشمش ترسیده  ببین آره تا دوقاشق رو  مطمئنم دکتر ب من گفته ...

عه من فک کردم آب کمتربریزم پودربیشترحجمش غلیظ تر میشه بیشتراثرمیکنه

دست گلت درد نکنه بببینم حالاچطوره تاشنبه ببرمش مطب

وخدایی که بشدت کافیست
آره ایشالله بهتر شه تا شنبه چیزی نمونده

ماهگل جان تیناامروزدیگه ازحالت یبوست دراومد۳باردفع داشت ولی بازم درددداره بخاطرالتهاب اون قسمت 

حالااینابکنارمن اون سری ک بخاطرهمین پیدرولاکس خیلی دیگ اسهالی شده بود ۵روزدادم دوهفته شکمش رفت دیگ ندادم قطع کردم 

امروز ک ۳باررفتش ومطمنم فردام می‌ره چون هی به خودش میپیچه من بازپیدرولاکس روبدم بهمون مقدار؟؟یایروزدرمیون بکنم ؟؟البته تاشنبه میبرمش  ک دکتربگه چیکارکنم ولی می‌خوام ببینم توچیکارمیکنی تجربت چیه به دخترت هرروزمیدادی اگه باعث بشه چندین باربره دستشویی یانه قطع می‌کنی ؟بافاصله ترمیدی

فکرکنم قبلابهم گفتی منتهایادم رفت 

شرمنده زیادسوال کردم⁦❤️⁩

وخدایی که بشدت کافیست