2737
2734

سلام بچه ها خوبید؟

بچه های گلتون چطورن 

منم بالاخره دخترموبردم چکاپ خداروشکرمشکلی نداشت 

فقط ویتامین دیش ۲۴بودکه گفت بالای ۳۰بهتره بایدویتامین دی بخوره 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام بچه ها خوبید؟ بچه های گلتون چطورن  منم بالاخره دخترموبردم چکاپ خداروشکرمشکلی نداشت  ...

چه خوب من دخترم رو تا بحال چکاپ نبردم. هی گفتم بعد از کرونا ...

نسخه میخواد وگرنه هماهنگ میکردم یکی بیاد خونه آزمایش بگیره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب من دخترم رو تا بحال چکاپ نبردم. هی گفتم بعد از کرونا ... نسخه میخواد وگرنه هماهنگ میکردم یکی ...

آره راحت شدم بخداهمش ناراحت بودم که تبردمش ولی دیگه خیالم جمع شد

وخدایی که بشدت کافیست
آره راحت شدم بخداهمش ناراحت بودم که تبردمش ولی دیگه خیالم جمع شد

سلام عزیزم خوب کاری کردی   بردیش دیگه خیالت راحت هست من دخترم یکسالگی بردم خوب بودش همچیش ولی نگرانم بارم میخوام ببرمش دوباره  یه مدت دیگه  ولی از دوسالگی عم دیگه هیچ ویتامینی بهش ندادم  میخوام  دوباره شروع کنم   براش  شربت فرو گلوبین بگیرم 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
2731
سلام عزیزم خوب کاری کردی   بردیش دیگه خیالت راحت هست من دخترم یکسالگی بردم خوب بودش همچیش ولی ن ...

سلام ممنون 

اگه همه چیزش خوب باشه ویتامینی لازم نداره 

مخصوصااگ غذاخوب بخوره 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام ممنون  اگه همه چیزش خوب باشه ویتامینی لازم نداره  مخصوصااگ غذاخوب بخوره

آره شکر خدا خوراکش خوبه همچی میخوره    ,خداکنه  کم بود ویتامین نداشته باشه 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
ایشالاعزیزم ❤❤❤❤

سلام میشه برام دعا کنین نی نی دارشم

دوستان لطفاً براتودلیم یه صلوات بفرستین یادعا کنین ایندفعه سالم وبموقع بغل بگیرمش،😭😭🙏🙏انشالله قسمت همه منتظرا
2740
پسر من 11 و 700 وزنشه. 90 سانت قد. هنوزم بی اشتها و بد غذاست. نمیدونم کی درست میشه😐😪

پسر منم دو سالگی یازده و هفتصد الان دوسال و چهار ماهه دوازده کیلو بود نمی‌دونم چرا وزن نمیگیره

.......خدایا شکرت ....
پسر منم دو سالگی یازده و هفتصد الان دوسال و چهار ماهه دوازده کیلو بود نمی‌دونم چرا وزن نمیگیره

هم دردیم پس. پسر من جدیدا کمی اشتهاش بهتر شده. ولی بازم وزنش تغییری نمیکنه.خسته شدم دیگه نمیدونم باید چه کنم   

هم دردیم پس. پسر من جدیدا کمی اشتهاش بهتر شده. ولی بازم وزنش تغییری نمیکنه.خسته شدم دیگه نمیدونم بای ...

من مولتی ویتامین میدمش صبا هم میبرم خونه مادرشوهر تا صبحانشو اونجا بخوره خونه نمیخوره البته میگن تابستون وزن زیا اضافه نمیکنن بازم تنشون سالم باشه وزن کم نکنم راضی هستیم 

من تصمیم گرفتم غذاشو مقوی کنم بازم اگه شما میدونین چطوری مقوی بهم بگین

شما بودین بچتچن مشکل رفلاکس داشت

پسر منم مشکل رفلاکس داشت

.......خدایا شکرت ....

@آهوی_تنها1   @kordelia    

سلام دوستان نگران نباشید من از یه دکتر شنیدم بعد از دوسالگی روند افزایش وزن بچه کند میشه و مثل قبل نیست فقط افزایش قد رو باید داشته باشه . چیزی نیست که خودتون رو نگران کنید و مهم اینه که رنگ و روی بچه سرحال و شاداب باشه 

سلام دوستان 

ندارم جون خداروشکر که آزمایش دخترت مشکلی نداشت

منم دوست دارم مهدیارو ببرم آزمایش ولی باباش راضی نیست میگه بچه چیزیش نیست برای چی ببریمش تو ویروس😕

وزنش  ۱۳و۸۰۰  قدش ۹۶

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
سلام دوستان  ندارم جون خداروشکر که آزمایش دخترت مشکلی نداشت منم دوست دارم مهدیارو ببرم آزمای ...

ممنون عزیزم 

قدووزنش که عالیه خوبه 

حالابزار۳سالگیش یه چکاپ کامل براش بده نزدیکه 

دخترمن هم همین وزنه  قد۹۸

وخدایی که بشدت کافیست