2733
2734
ممنون عزیزم  قدووزنش که عالیه خوبه  حالابزار۳سالگیش یه چکاپ کا مل براش بده نزدیکه  ...

ولی همه میگن ضعیفه

آره بزارم برای سه سالگیش آزمایش کامل انجام بده

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من غزاله موسوی هستم  کارشناس پشتیبانی اپلیکیشن کیک آنلاین خوشحال میشم در خصوص سفارشات کیک تولدها و مناسبتهای کودکان دلبندتون با شما تعامل داشته باشم.

آدرس سایت و لینک دانلود اپلیکیشن خدمت شما:

https://cake-online.com

خوشحال میشم اگه سوالی هم داشتین با شماره واتسپ من در ارتباط باشین تا راهنماییتون کنم:

09222948509

2740
سلام بچه ها خوبین؟ ی لطف میکنین وزن و قد بچه هاتون رو بگید بچه ها و اینکه بچه ها کدوم یادگیری زبان ...

سلام عزیزم خوبی 

ببین وزن وقدش روازروی نموداری ک توبرگه ی واکسنش هست چک کن چون هربچه ای باتوجه به نمودار خودش پیش می‌ره 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام عزیزم خوبی  ببین وزن وقدش روازروی نموداری ک توبرگه ی واکسنش هست چک کن چون هربچه ای باتوجه ...

قد تولدش ۵٣ بود الان وزن کردم تو خونه اگ درست متر زده باشم ٨٨ بود خب خیلی بنظرم کمه اخه دیدم کسی زیر ٩٠ نگفت رهام تولدش قدش نسبت ب نوزادای دیگ بلند محسوب میشد

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
قد تولدش ۵٣ بود الان وزن کردم تو خونه اگ درست متر زده باشم ٨٨ بود خب خیلی بنظرم کمه اخه دیدم کسی زیر ...

سلام گلم  احتمال زیاد اشتباه  گرفتی 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
بچه ها کسی انلاین نشده من خیلی نگرانم تو خونه قد رهام اندازه زدم احساس میکنم کمه قد تولدش ۵٢ بوده

سلام عزیزم 

منم فکر کنم اشتباه اندازه زدی. احتمالا خوب تکیه نداده یا تکون خورده ، دوباره بگیر

دختر من قد تولد ۵۲ بود الان ۹۵ هست.

قد تولدش ۵٣ بود الان وزن کردم تو خونه اگ درست متر زده باشم ٨٨ بود خب خیلی بنظرم کمه اخه دیدم کسی زیر ...

سلام دوستم خوبی 

میخوای قدش روبگیری پاش روکامل بچسیون به دیوارسرش روهم صاف نگه دار احتمالا اشتباه میگیری

بعداگه بازم شک داشتی ببرش دکتریامرکزبهداشت که قدووزنش روبگیره 

دخترمن تولدش ۴۹بودالان ۹۹

وخدایی که بشدت کافیست
2706