2733
2739
ماهگل جان تیناامروزدیگه ازحالت یبوست دراومد۳باردفع داشت ولی بازم درددداره بخاطرالتهاب اون قسمت  ...

عزیزم بچه اذیت شده. من یکم چرب میکردم.

ببین آره من اگه شل بشه کم می کنم اکر خیلی شل باشه یا از تغذیه مطمئن باشم قطع می کنم. ببین گاهی پیدرولاکس با فاصله اثرش رو نشون میده. مثلا میبینی اینی که امروز میبینی اثر دو سه روز پیشه. اگر بچه خیلی دلدرد و اسهال شدید نیست میتونی هنوز بدی ولی با دوزپایین که دوباره یبوست نشه. خلاصه که من با مقدار بازی می کنم الان که راه افتاده دیگه زیاد نده. 

عزیزم بچه اذیت شده. من یکم چرب میکردم. ببین آره من اگه شل بشه کم می کنم اکر خیلی شل باشه یا از ت ...

ممنون ازت خیلی محبت کردی راهنمایی کردی ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩پس کمترش میکنم. دقیقایک هفته طول کشیداثرکنه منتها چون پایینش زخم وملتهبه فعلامیدم ک بازیبوست نشه بماندک ییوستش فقط بخاطرترس ایجاد شده تاببرم دکترببینم چی میده بهش بزنم 

وخدایی که بشدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ازت خیلی محبت کردی راهنمایی کردی ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩پس کمترش میکنم. دقیقایک هفته طول کشید ...

الهام جان خوبی؟ واس التعاب و سوزشش پماد ماهی خیلی خوبه . حالا فردا ببر دکتر ببین چی میگه 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
2728
الهام جان خوبی؟ واس التعاب و سوزشش پماد ماهی خیلی خوبه . حالا فردا ببر دکتر ببین چی میگه 

فدات عزیزم خوبی 

امروز۶وقت گرفتم ببینم چی میده بهش 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام الهام جون تینا خوب شد؟ 

سلام عزیزم خوبی 

نه والادرگیرم البته دیگه یبوست نداره بخاطرملین ولی چون اونجاش میسوزه واذیت شده وترسیده نگه میداره خودشودفعش دردناکه

براش مومتازون دادوهمین زینک گفت روزی ۳باراولی روبزن یبارم زینک ولی همکاری نمیکنه فقط شب وقت خواب بزاش پمادمیزنم 

اون سری هم مومتازون داده بودولی اصلابدردنمییخوردبهش هم گفتم گفت خوبه همین؛ بظاهرک گفت هموروییدنداره ولی بخاطراون زوراوفشاری ک آورده ترک خورده یقسمتش  بایدباهمین درمان بشه ک به زخم نرسه شقاق نگیره علتشم بخاطراینکه اون چندروزخیلی دردکشیده  ترسیده هست بیشترخودشوسفت می‌کنه ودردش هم صدبرابربیشترمیشه 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام عزیزم خوبی  نه والادرگیرم البته دیگه یبوست نداره بخاطرملین ولی چون اونجاش میسوزه واذیت شد ...

بمیرم ...

ایشالله زودی برطرف شه . خودت هم اذیت شدی 💔 

ما که هنوز از پوک نگرفتیم ولی دختر منم زیاد دردسر کشیده سر این موضوع من ان ان زدم آخرین بار بهتر شد البته فکر کنم به شدت تینا نبود. ولی بچه اذیت بود

کلا انگار پیدرولاکس چیز بدی نیست مواقع اینجور قبل ازاین که به اینجا برسه آدم بده شاید اینطور نشه

2740
بمیرم ... ایشالله زودی برطرف شه . خودت هم اذیت شدی 💔  ما که هنوز از پوک نگرفتیم ولی دختر ...

خدا نکنه عزیزم⁦❤️⁩

چون هرروزمیرفت من دیگ پیدرولاکس نمی‌دادم تاکه دم عیدبازاینجوذی شداااثرکنه هم تقریبا یک هفته طول کشید

حالااین دوره هم مثل بقیه. چیزامیگذره ولی خیلی اذیت شداینقددردکشیدازچهره ش مشخصه البته میگم داره کمکم بهترمیشه 

مشکل اصلی ترسشه می‌ترسه ک بازاونجوری بشه فقط همین 

آره ان ان رومنم زدم درجاخوب شده بودولی نداد 

من حالا۱۰روزصبرمیکنم پماداشومصرف کنه اگ خوب نشداونجاش میبرم دوباره دکترببیننش

وخدایی که بشدت کافیست
بمیرم ... ایشالله زودی برطرف شه . خودت هم اذیت شدی 💔  ما که هنوز از پوک نگرفتیم ولی دختر ...

ولی مهگل جون ازبس بهش فشاراومده تمام اون چینای دورمقعدش ورم کرده بسمت بیرون کشیده شده نمی‌دونم فقط بامومتازون وزینک درست میشه یانه حالابزنم ایشالاک جواب بده 

ولی این پیدرولاکس روازوقتی ک بهش میدم لباش خشکه بااینکه آب سعی کردم بیشتربش بدم بازم اونجوریه 

یسوال داشتم من بش ک پیدرومیدادم چندروزببخشیدخیلی شل بودولی الان اونجوری نیس اصلا مثل همون اولشه فقط سفت نیس ک اذیت بشه اینجوری عادیه؟یعنی تااول بدنش عادت کنه ممکنه خیلی شکمش شل شه  بعداکمکم سفت میشه ولی دردناک نیس براش یااگ پودرمیخوره کلابایدشل باشه؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
ولی مهگل جون ازبس بهش فشاراومده تمام اون چینای دورمقعدش ورم کرده بسمت بیرون کشیده شده نمی‌دونم فقط ب ...

خدا رو شکر گذشت. تو تجربه من اگر میخوای زود اثر کنه بیشتر بده. من مثلا اگر یکمورد جدی باشه مثلا بچه زخم باشه بخوام زود اثر کنه بیشتر میدم البته زیاد پیش نمیاد ولی پیش اومده. نهایت اسهال میشه بهتر از اونور ماجراست. مثلا دختر من معمولا هر روز دفع داره، بعداگر یکروزم دفع نداشته باشه مثلا سر صبح روز بعد یک قاشق چایخوری میدم اثر نکرد در طول روز اضافه می کنم. گاهی هم اثر کرده اضافه آب رو ریختم بیرون. حالا بهار و تابستون ایشالله خلاص میشیم از پیدرولاکس. میوه ها کمک می کنن

ببین اگر الان شل نیست ولی بچه هم اذیت نیست یعنی میزان پیدرولاکسش درسته. اگر زیاد باشه شل میشه ایده آلش همینه که دفع راحت باشه ولی شل نباشه. لبش هم خشک شده میتونه بخاطر این مدت باشه نمیدونم هوا هم گرم تر شده، گرمش نیست؟ آب و میوه کمک می کنه ایشالله. 

راستی چرا ان ان نداد؟ من مومتازون امتحان نکردم قوی تر از ان ان هست؟

خدا رو شکر گذشت. تو تجربه من اگر میخوای زود اثر کنه بیشتر بده. من مثلا اگر یکمورد جدی باشه مثلا بچه ...

مرسی عزیزم ازتوضیحات وراهنماییات عالی بود 

حتماهمینکارایی ک گفتی میکنم 

تینادفعش راحته فقط مشکلش همون ترسشه 

احساس میکنم الان پیدرولاکس روباندازه میخوره 

کیوی هم میدم بهش 

تاهلوواین چیزابیاد

لبش ولی دقیقاازوقتی دارومیخوره این جوری شده

سعی میکنم مایعات بیشتربدم ببینم فرقی می‌کنه یانه 

راستش نمی‌دونم چراان ان نداد مومتازون نه والاضعیفتره اون سری هم اصلاخوبش نکرداخرش ان ان زدم براش 

حالاک تیناهمکاری هم نمیکنه اصلاواس زدن پماد یجاروزی ۳بار۱بارمیزنم بهش 

ولی می‌خوام اونم بگیرم یکی دوروزذیگ براش بزنم اون درجاخوب می‌کنه ولی بجزاین قسمت بیرونی احساس میکنم ازداخل هم شایدمیسوزه چون میگه درد

ولی خیلی بچه ی سرسختی هست نمی‌دونم تاکی این داستان ادامه داره تاکجامقاومت می‌کنه چون دکترگفت فقط بایدخودش بخوادکمکم یادش بره  درداون روزش

وخدایی که بشدت کافیست
خدا رو شکر گذشت. تو تجربه من اگر میخوای زود اثر کنه بیشتر بده. من مثلا اگر یکمورد جدی باشه مثلا بچه ...

راستی مهگل جون توپیدرولاکس رواکثراچه وقت میدی مثلاهمش شب یاصبح 

کی بهتره داده بشع؟

وخدایی که بشدت کافیست
راستی مهگل جون توپیدرولاکس رواکثراچه وقت میدی مثلاهمش شب یاصبح  کی بهتره داده بشع؟

من از همون صبح بعد از صبحونه میریزم تو لیوان آبش که وقت داشته باشم لازم بود تنظیم کنم مثلا اول کم میدم اگر دفع داشته باشه بقیه آب رو میریزم بیرون یا اگر کافی نبود بچه هنوز اذیت باشه درطول روز بیشتر میدم. شب ترجیحا نمیدم آخه ممکنه بچه یکم دلدرد و دل پیچه بشه وقت خواب گناه داره. 

الان یک ماهی هست لازم نبوده بدم. ولی همیشه خونه دارم آماده باشم 😅

من از همون صبح بعد از صبحونه میریزم تو لیوان آبش که وقت داشته باشم لازم بود تنظیم کنم مثلا اول کم می ...

آها پس صبح میدی من فکرکردم ناشتا خوب نیس باناهارش میدم بخوره آخه صبحانه درست حسابی نمیخوره گفتم معده خالی بدنباشه یوقت پس مشکلی نداره میشه داد

وخدایی که بشدت کافیست