2733
2734
عنوان

انرژی منفی مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1476 بازدید | 59 پست
كاش بشه يه جوري انرژي منفيشون رو حنثي كرد ، در هفته مجبورم دو سه بار ببينمش ، انقدر اضطراب و استرس و ...

منم دعا میکنم اونا از شهرمون برن،چون احتمالش هس....

اگه دور بشیم از هم خیلی خوب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من خیلی وقته که دعا میکنم شرش از سرم کم شه.... خدا شاهده....دارم قسم میخورم ....من هیچ کاری به کار ...

همه همینن من که از. دستشون دق کردم

هر روز دارم گریه میکنم انگار. سرگرمیشون شده حرص دادن من

بعضی وقتا میگم اینا اینقدر بیکارن؟؟ یا درد دارن میخوان غمشون یادشون بره؟؟ موندم به خدا 

همه همینن من که از. دستشون دق کردم هر روز دارم گریه میکنم انگار. سرگرمیشون شده حرص دادن من بعضی وق ...

خب عزیز من چه کاریه که هر روز گریه میکنی....فقط خوذتو پیر میکنی....وقتی باهاشونی محل نده بهشون....هر وقتم فکرش اومد سراغت حواس خودتو پرت کن...به چیزایی فک کن که حالتو خوب میکنه

من خودم خیلی خودخورم....تجربه دارم که بهت میگم....با غصه غقط خودتو داری فلج میکنی

منم راه دورم ولی عین این سه سال یبار. بخاطر. احوال پرسی با من زنگ نزده 

منم الان یکساله بهش زنگ نمیزنم چون هیچ ری اکشنی ازش نمیبینم 

خونشونم ک میریم همیشه ب شوهرم میگم انگار گرد. مرده ریختن تو. خونشون یجوریه تاریکه بااینکه همه هستن ولی دلم هیچ وقت تو خونشون شاد. نیست 

مادرشوهرمن خیلی ازم توقع داشت بااینکه چهارتا عروس دیگه داره و. من از همه کوچیکترم 

خیلی توقع داره فقط دلش احترام میخاد. ولی یبارم  احترام برا من قایل نشد 

پدر. من فوت کرد. از نظر روحی هنوز. هم سرپا نشدم 

ایشون هم عروسیشو. رفت هم مهمونیشو. 

یبار. زنگ نزد  بگه خوبی یا نه

همیشه توقع دارن 

بخدا منم خسته شدم بعضی وقتا ب مامانم میگم کاش ی کشور. دیگه بودم کلا 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

من رابطم باهاشون متوسطه ینی تا وقتی مادرشوهرم تنهاس خوبه همین ک بچه هاش (یه شهر دیگه ان) میان دیگه تیکه و متلک و حمالی کشیدنشون شروع میشه

شوهرمم میگه نه خونوادم از یه شهر دیگه اومدن چن روز دیگه میرن

منو هرروز از صبح تا شب میبره خونه مادرشوهرم😥

بچمو اذیت میکنن

روح و روان خودمم داغون میکنن

باورتون میشه همه واسه عید ذوق میکنن من غصه ام میگیره؟

چون باز میان اینجا و دردسرا و بحث منو شوهرم شروع میشه😭

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
مادرشوهرم واقعا نانجیبه....شانس منه دیگه😥 من مادر شوهرم دارم آبجیم هم مادر شوهر شوهر داره....من زا ...

همچی بستگی داره به رفتار خود ادم 

من دقت کردم خودم تو برق باشم مادر شوهرمم .کم کم فازش بر میگرده نه تنها مادر شوهر اصلا شوهر .خواهر یا مادر ادم همچی بستگی داره به خود ادم من اصلا قبول ندارم چون همجوره شو داشتم با تجربه های فراوون

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹

منم هروقت میبینمش کلا حرفای منفی میزنه بعدش میاد خونمون همه رو نفرین میکنه جاریشو باشوعرشو .دوس ندارم تو خونه من نفرین کنه‌‌.همیشه هم منو ببینه پشت سرم آه بلند میکشع منظورش چیه؟؟

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
اسی دقیقا مثل منی  فقط ارزو دارم بمیره  دشمن منه  حسوده نسبت به من  واقعا چش ...

تولد پسر منم عیده....دلم نمیخواد دعوتش کنم...ولی مگه میشه؟     واااااای خدا عزا دارم از عمین حالا😭

اسی دقیقا مثل منی  فقط ارزو دارم بمیره  دشمن منه  حسوده نسبت به من  واقعا چش ...

مادر شوهر من هم مثل مادر شوهر تو. وقتی بچه ام دنیا اومد از حسودی هر روز یه کاری می‌کرد شوهرم منو بزنه، می‌گفت زود بچه آورده جا پاشو محکم کنه، نمیذاشت شوهرم بهم کمک کنه، در این حد بود که با بچه نوزاد جرات نداشتم به شوهرم بگم یک لحظه بچه را نگه دار تا برم دستشویی! شلوارم نجس میشد یا نوزاد رو با خودم میبردم روی زمین دستشویی میذاشتم از سر اجبار! خدا نگذره از مادر شوهرم، حالا بماند بدی‌ها وتهمت زدنها و کارهای دیگه خودش و دختراش... 

هرچه خدا بخواهد همان می شود.
2706