2737
2739
عنوان

انرژی منفی مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1465 بازدید | 59 پست

منم هر وقت وارد محله و کوچشون میشیم حس بدی دارم 

بخدا من شاید. سالی چهار بار برم خونشون همون چهاربار پیرم کرد 

انتظار. داره منی ک بخاطر. مسافت انقدر. کم میرم خونشون عین کلفت بیوفتم ب جون تمیز. کردن خونشون عروسای دیگش هر اخر هفتهاونجان

بخدا وندی خدا هیچکی منو. درک نکرد. 

افسرده شدم 

بی حالم 

مادرشوهره نمیفهمه من پدر. از دست دادم 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

استارتر به یه مشاور مراجعه کن. از نظر روان شناسی شما تا خونشونو می بینی حس نفرت داری یا میگی الان برم بهم انرژی منفی میده، همین اتفاق میوفته. باید با خودت تمرین کنی که هیچ چیز نمیتونه شادیمو ازم بگیره. 

شوهرتونم حق داره مخالف قطع رابطه باشه در هر صورت اگه بدترین آدم روی کره زمین باشه بازم مادرشه و واسش زحمت کشیده. امیدوارم بچه داشته باشی و اینو درک کنی. 

به خودت القا نکن که حالت اونجا گرفته میشه . بشین حرف بزن باهاش اگه حرف ناراحت کننده ای هم گفت شما به شوخی و خنده بگذر . نذا فکر کنه تونسته ناراحتت کنه. گرچه با تمام این حرفا من متوجه نشدم که شما چرا میگی تا می بینمش انرژی منفی میگیرم؟! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیز من چه کاریه که هر روز گریه میکنی....فقط خوذتو پیر میکنی....وقتی باهاشونی محل نده بهشون....هر ...

تاثیرش هنوز تو. زندگیم هست محل که اصلا نمیدم بهشون

خودم میدونم دارم داغون میشم ولی خنگم دیگه

2731
من رابطم باهاشون متوسطه ینی تا وقتی مادرشوهرم تنهاس خوبه همین ک بچه هاش (یه شهر دیگه ان) میان دیگه ت ...

حالا که قراره این مدت طولانیو باهاشون باشی...خودتو با گوشی یا با بچه ت سرگرم کن که اذیت نشی...

ولی خب احترام هم سرجاش باقی بمونه😃

مادر شوهر من هم مثل مادر شوهر تو. وقتی بچه ام دنیا اومد از حسودی هر روز یه کاری می‌کرد شوهرم منو بزن ...

وای خدای من😯😲

چه نا مسلمونیه این دیگه

ینی واقعا ما هم مادرشوهر بشیم، به بچه دار شدن پسرمون حسودی میکنیم؟؟؟؟ خودمم  کم و بیش شاهدش بودم

خیلی عجیبه

حالا که قراره این مدت طولانیو باهاشون باشی...خودتو با گوشی یا با بچه ت سرگرم کن که اذیت نشی... ولی ...

اره من تاحالا کوچیکترین بی احترامی نکردم بهشون

ن بابا سرگرمی چیه نمیزارن یه دقه بشینم همه کارارو میسپارن ب من 

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2740
استارتر به یه مشاور مراجعه کن. از نظر روان شناسی شما تا خونشونو می بینی حس نفرت داری یا میگی الان بر ...

من اتفاقا همیشه شوهرمو تشویق میکنم بره بهشون سر بزنه....اینو کاملا درک میکنم که خونوادشه و این حرفا....

ولی شوهرم میگه باید با هم بریم قبول نمیکنه تنهایی بره....

استارتر به یه مشاور مراجعه کن. از نظر روان شناسی شما تا خونشونو می بینی حس نفرت داری یا میگی الان بر ...

انرژی منفیش بهم میرسه دیگه ....چه بخوام چه نخوام....

به بدخواهی و دشمنی و حسودیشون شک ندارم....این افکار و حالات منفیشون رو آدم اثر میذاره دیگه

من اتفاقا همیشه شوهرمو تشویق میکنم بره بهشون سر بزنه....اینو کاملا درک میکنم که خونوادشه و این حرفا. ...

کار خوبی میکنی. توجیهشون کن که گاهی لازمه تنهایی بری شاید حرفی یا درد دلی داشته باشه مادرت که لازم نباشه من باشم. ولی شما هم برو چون  اینجور  که پیداست دلشون نمیخواد خانومشون پیش خونوادش بد جلوه کنه

وای خدای من😯😲 چه نا مسلمونیه این دیگه ینی واقعا ما هم مادرشوهر بشیم، به بچه دار شدن پسرمون حسودی ...

من هر کاری از مادر شوهرم میبینم میگم خدایا کمک کن من پیر شدم مادر شوهر شدم اینطوری رفتار نکنم، کاری نکنم که عروسم که مادر نوه هام میشه آرزوی مرگم رو داشته باشه! 

هرچه خدا بخواهد همان می شود.
2706