2737
2734
عنوان

انرژی منفی مادرشوهرم

1455 بازدید | 59 پست

نمی دونم چقد به انرژی مثبت یا منفی آدما اعتقاد دارین....دیدین وقتی آدم به بعضیا که میرسه چقد حالش خوب میشه، ناراحتیاشو فراموش میکنه، یه کلام آرامش میگیره آدم‌‌....اینا انرژی مثبتن

ما هفته ای یه بار میریم خونشون....ولی باور کنین وقتی میفهمم قراره بریم اونجا عزا میگیرم....مادرشوهرم خیلی انرژی منفی داره...خداشاهده تا روز بعد اینکه میبینمش حالم بده....

وقتی به هم میرسیم جدیدا خیلی کم با هم حرف میزنیم....کاری به کار هم نداریم....ولی بازم نکبتش منو میگیره😩

حتی سعی میکنم نگاهش هم نکنم....خیلی وقتا نگاش که میکنم میبینم با یه حالت خشم و کینه رفته تو فکر...ساکته ها ولی حرص و خشم از حالتش معلومه‌...

خیلی دلم مبخواد رابطمه مو قطع کنم، ولی شوهرم نمیذاره😞 مجبورم تحمل کنم ...اما آرامشم چی؟

از مدافعان افراطی حقوق مادرشوهر وخواهرشوهر میخوام که نظر ندن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزدلم...دورت بگردم...کااااااملا درکت می کنم چی میگی...مقصودتو خوب میفهمم...اکثر قریب به اتفاق خانوم هایی که گیر مادران بدجنس همسرشون افتادن این حس رو به رفت و آمد با اونها دارن...شوهر من از شهرستان دیگه ایه ؛ باور میکنی من حتی وقتی ماشین به شهرشون میرسه دلم آشوب میشه...از کوچه شون ، خونشون و همه چیز اونجا حس بدی بهم دست میده...ولی خب چاره چیه باید تحمل کرد  

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد

نمیدونم مردا این رفتار مادرشونو نمیفهمن یا چون مادرشونه هیچی نمیگن، اصلا وقتی اونجام با چشاشون میخوان آدموبخورن ، اصلا بدم میاد همیشه سرزده میان خونم ولی وقتی میخوایم بریم اونجا باید از قبل زنگ بزنیم!!

شاید چون بهش کم محلی میکنی اونم شاکی و ناراحته

شایدم کلا چون با این فکر میری اونجا سرت میاد

یه بار امتحان کن با روی خوش برو بگو و بخند شاید حال جفتتون بهتر شد

از امروز منم رژیمم 😊😊😊وزن شروع 66 و 700 گرم

من اینقدر خونه کسی نمیرم ک کم کم مادر شوهرمم انتظار نداره برم خونشون.ولی بنده خدا خودش میاد بهم سر میزنه.ما مشکلی با هم نداریم البته

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
عزیزدلم...دورت بگردم...کااااااملا درکت می کنم چی میگی...مقصودتو خوب میفهمم...اکثر قریب به اتفاق خانو ...

مادرشوهرم واقعا نانجیبه....شانس منه دیگه😥

من مادر شوهرم دارم آبجیم هم مادر شوهر شوهر داره....من زایمان کردم مادرشوهرم یه لیوان آب دستم نداد( هر چند مادرم پبشم بود ولی خب از اون هم انتظار داشتم) ولی مادر شوهرم خواهرم ، واسه زایمان بچه چهارم خواهرم ، از یه شهر دیگه اومد پیشش ده روز موند