2737
2739
عنوان

کمک ازمایشات بعدازسقط

134 بازدید | 20 پست

سلام من دوهفتس سقط کردم ودیگه خونریزی ندارم ولی دیروزازمایش بتام ۳۳بود،دکترپاکروش برام کلی ازمایش نوشته  ولی نمی دونم کی بایدانجام بدم ویادم رفت ازدکترهم بپرسم  الان می تونم بابتای ۳۳انجام بدم ؟

اگه هورمونی داره بهتره یه بار پریود شی بعد... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
من اصلانمی دونم چیاهست ازمایش هایی که نوشته نزدیک ۵میلیون هزینش می شه 

بهتره از خودش بپرسی! 

واسه من آزادش نزدیک 2تومن میشد، با بیمه 1 و 200 شد

برگه دفترچه جای خالی نداشت😅

دوماه بعد سقط انجام دادم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
من بهد از سقطم، دکتر پاکروش آزمایش ها رو ۲ ماه بعد سقط بهم داد. البته اینم بگم که سقط من ۵ سال پیش ب ...

شماپیش دکتر پاکروش نتیجه گرفتید؟ازمایشتون خیلی طول کشیداماده بشه ؟اخه بعضی هامی گن مال ما۱ماه یا۲ماه طول کشیدجوابش بیاد

2706